فاز سوم پای نتورک

کسب درآمد از ایردراپ

وروود به فاز سوم پای نتورک Pi network

تبریک به همه کاربران پروژه بزرگ پای نتورک

بعد از ۳ سال فاز سوم پای نتورک راه اندازی شد و بلاکچین پای تکمیل و وارد mainnet شدیم.

پروژه ای که اکثر وبسایتها (در ایران) حرف از کلاهبرداری آن می زدند بلاخره به بار نشست.

فاز سوم پای نتورک

آمادگی برای وروود به فاز سوم پای نتورک (Mainnet)

برای آماده‌سازی جامعه پای برای انتقال به فاز سوم پای یا مین نت، اکنون برخی از ویژگی‌های برنامه را منتشر می‌کنیم، که به کاربران فرصت می‌دهد تا قبل از لانچ شدن مین نت، سؤالات خود را بپرسند و تنظیمات را از قبل انتخاب کنند.

یکی از ویژگی‌ها نمایش موجودی پایونیر بصورت تفکیک‌شده و جز به جز است. به عنوان مثال موجودی استخراج شده توسط خودشان، موجودی قابل انتقال به مین نت و موجودی منتسب به اعضای تیم آنها. علاوه بر این، ویژگی مهم دیگری را نیز ارائه کردیم که به پایونیر اجازه می‌دهد تا به‌طور داوطلبانه بخشی از موجودی‌های قابل انتقال خود را در آینده با نرخ بالاتری قفل یا استیک (سپرده گذاری) کند.

تذکر بسیار مهم :

وروود به mainnet در دو مرحله انجام میشود :

در ابتدا، Mainnet دارای فایروال (یعنی شبکه محصور)

و سپس، Mainnet (یعنی شبکه باز)

به طور خلاصه فاز سوم pi شامل دو مرحله اصلی است :

مرحله اول :

انتقال شبکه بلاکچین پای (TESTNET) به شبکه اصلی یا ( MAINNET ) که شامل انتقال NODE ها (سیستمهای تایید تراکنش شبکه بلاکچین ) و اتصال برنامه ها و اپلیکیشنهای تحت شبکه پای و همچنین انتقال PI های استخراج شده کاربران بعد از تایید هویت آنها (KYC) به شبکه Mainnet  می باشد.

مرحله دوم (نهایی) :

اتصال شبکه بلاکچین PI به سایر بلاکچین ها و لیست شدن ارز پای در صرافی های رمز ارزی و مشخص شدن قیمت ارز پای است.

لطفا به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که پای نتورک با همه پروژه های رمزارزی در جهان متفاوت بوده و یک انقلاب دیجیتالی محسوب شده و در حال تبدیل شدن به یک پول بین المللی برای خرید و فروش کالا و خدمات روزمره مردم در سراسر جهان می باشد.

 برخلاف سایر پروژه ها ، قیمت آن نه در صرافی ها بلکه توسط اجماع و توافق جامعه جهانی کاربران آن ( که پایینویر نامیده می شوند ) مشخص خواهد شد.

طبق گفته تیم اصلی مرحله دوم که قیمت ارز pi  مشخص شده و در آن وارد مین نت باز خواهید شد ، با توجه به بلوغ اقتصاد شبکه  و پیشرفت KYC، و همچنین به اجماع رسیدن یا توافق جهانی قیمت تعیین خواهد شد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل ورود به فاز سوم  مقاله زیر را مطالعه بفرمایید :

نقشه راه pi network

⇐ برای اطلاع از آخرین اخبار پای نتورک وارد کانال زیر در تلگرام شوید :

@pinetwork_news1

توضیحات فنی و ارائه فرمولها و نحوه توزیع پاداش برای کاربران شبکه (استخراج کنندگان ارز پای از طریق گوشی موبایل) و سیستمهای Node که وظیفه تایید تراکنشهای شبکه بلاکچین پای را دارند :

  فاز سوم pi network

افزایش سرعت استخراج ارز پای با استفاده از قابلیت استیک (Locked up)

همانطور که قبلا توسط تیم اصلی پای اعلام شده است پس از راه اندازی فاز سوم pi network سرعت استخراج شبکه به نصف کاهش می یابد.

تیم اصلی قابلیت جدیدی به نام Locked up به اپلیکیشن pi اضافه کرده است که با استفاده از آن کاربران می توانند سرعت استخراج خود را تا چندین برابر افزایش دهند.

استیک کردن در ارز دیجیتال به معنی نگهداری یک ارز خاص به مدت معینی در کیف پول خودتان می باشد که در ازای آن به سپرده گذاران سود مشخصی به صورت روزانه پرداخت می گردد. پس از اتمام مدت زمان استیک میتوانید موجودی خود را برداشت نمایید.

این قابلیت به پایونیر اجازه می‌دهد تنظیمات استیک خود را از قبل انتخاب کند تا پس از راه‌اندازی مین نت و احراز شدن هویت پایونیر، انتقال دارایی اعمال شود.

Locked up 

از دوجهت سودمند است .اول اینکه به کاربران کمک می کند سرعت استخراج و در نتیجه درآمد خود را افزایش دهند و از جهت دیگر با تشویق کاربران به سپرده گذاری ، از فشار فروش ارز پای در هنگام راه اندازی مین نت جلوگیری می کند که در نتیجه با کاهش عرضه باعث افزایش قیمت ارز شده و در نهایت این مسئله به سود همه کاربران پروژه خواهد بود.

برای دسترسی به این قابلیت، مسیر زیر را دنبال کنید.

از صفحه اصلی، روی نماد در برنامه پای نتورک ، گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید تا منو باز شود.

روی گزینه “Mainnet” تپ کنید.

میزان دارایی های خود را با جزییات مشاهده کنید.

فاز سوم پای

در قسمت Your Mainnet Balance Preview گزینه های زیر قرار دارد:

Unverified balance 

(موجودی تایید نشده که مربوط به زیرمجموعه های شماست و در صورت کی وای سی شدن هر کدام از زیرمجموعه های شما مقدار مربوط به آن ، به والت برنامه اضافه خواهد شد)

Transferable balance to mainnet

(مقدار پای بدست آمده توسط ماینینگ شما. این مقدار پس از کی وای سی شما ، امکان انتقال به والت اصلی برنامه را خواهد داشت )

Wallet balance

(مقدار موجودی منتقل شده به والت اصلی پای که بعد از مین نت و تکمیل کی وای سی یا تایید هویت هر کاربر انجام میشود)

Locked up balance

(مقدار موجودی استیک یا قفل شده)

روی «configure lockup rate» تپ کنید و تنظیمات خود را انتخاب کنید.در ادامه، مسیر های درون برنامه را دنبال کنید.

فرایند استیک یا لاک آپ (قفل دارایی) در مین نت به چه صورت است؟

در مین نت، پاداش استیک برای حمایت از یک اکوسیستم سالم(پای نتورک) و ایجاد انگیزه برای تعامل بلندمدت با شبکه اهدا می شود، در عین اینکه که شبکه در حال تقویت سیستم اقتصادی و ایجاد تقاضا است.

این یک سازوکار مهم کلان-اقتصادی و غیرمتمرکز برای متعادل کردن عرضه پای در گردش در بازار است، به ویژه در سال‌های اولیه بازار آزاد که امکانات جدیدی در حال ساخت و ارائه هستند. یکی از اهداف مهم پای نتورک ایجاد یک اکوسیستم نرم افزاری مبتنی بر ابزار و قابلیت های جدید است.

تراکنش‌های کالاها و خدمات واقعی در اکوسیستم، به‌جای تجارت سوداگرانه و سودهای کلان، به منظور معین کردن میزان سودمندی پای هستند. با راه‌اندازی فاز شبکه محصور یا Enclosed network که به زودی معرفی می‌شود، یکی از حوزه‌های اصلی تمرکز ما، حمایت و رشد جامعه ی توسعه‌دهندگان نرم افزار پای و ایجاد برنامه‌های با محوریت پای برای رشد بیشتر خواهد بود.

پایونیرها می‌توانند پای های خود را استیک یا لاک آپ کنند تا به ایجاد یک محیط باثبات در بازار کمک کنند که این خود برای رشد اکوسیستم و ظهور برنامه‌های بیشتری بر بستر پای کمک کننده است و موارد استفاده قانع‌کننده‌ای را برای خرج کردن پای ارائه می دهد.

با راه اندازی نسخه اولیه مین نت در اواخر این ماه، ویژگی لاک آپ فعال خواهد شد، می توانید پیش از احراز هویت با آن آشنا شده و حتی تنظیمات مربوط به آن را پیش از احرازهویتتان بچینید یا اینکه صرفا برای ورود به مین نت آماده شوید.
می‌توانید هر زمان که بخواهید در برنامه و در قسمت مربوطه تنظیمات لاک آپ و استیک خود را تغییر دهید.

در عین اینکه که شما و تیم درآمد و اعضای حلقه امنیتی شما احرازهویت می کنید، تعداد بیشتری از موجودی شما قابل انتقال خواهد بود. در هنگام ورود به مین نت، تنظیمات از پیش انتخاب شده مدت زمان لاک آپ و درصد آن به طور خودکار روی موجودی تایید شده شما اعمال می شود، که منجر به وجود دو نوع موجودی می شود :

موجودی قفل شده و موجودی آزاد

که هر دو در شبکه بلاکچین پای ( مین نت ) ثبت می شوند. لاک آپ پس از تایید نمی‌تواند ویرایش شود و تنظیمات قابل تغییر نخواهند بود و به دلیل ماهیت بلاک چین برای تمام مدت زمان انتخاب شده قفل می شوند.

از آنجایی که موجودی قفل شده توسط درصد موجودی آزاد شما محاسبه می شود، باید همان درصد موجودی را قفل کنید تا قدرت استخراج لاک آپ را حفظ کنید. این کار با ثابت نگه داشتن تنظیمات لاک آپ برای هر انتقالی به مین نت به راحتی انجام می شود.
از سوی دیگر، اگر درصد کمتری از پای را در انتقال‌های بعدی خود به عنوان انتقال اولیه به مین نت قفل کنید، قدرت لاک آپ شما به نسبت کاهش می‌یابد. اگر تغییری در تنظیمات قفل کردن حسابتان ایجاد کنید، این تغییر در انتقال بعدی موجودی شما به مین نت اعمال می‌شود.

لطفاً برای توضیح دقیق تر در مورد نحوه عملکرد و محاسبه لاک آپ، به بخش مربوط به لاک آپ در برنامه مراجعه کنید.
با راه اندازی نسخه اولیه مین نت را در اواخر این ماه، بخش های به روز شده وایت پیپر را نیز منتشر خواهیم کرد. در آنجا می توانید فرمول ها و مکانیسم های دقیق و کامل مین نت را مشاهده کنید.

توضیحات قسمت Configure lockup rate

طبق عکس زیر برای استیک یا سپرده گذاری ارز های ماین شده دو گزینه وجود دارد :

۱-Lockup percentage

که میزان درصدی از پای های فعال شده را که تمایل به سپرده گذاری داریم مشخص می کند.

۲- Lockup duration 

مدت زمانی که تمایل به سپرده گذاری داریم را مشخص می کند. ( دوهفته – ۶ ماه – ۱ سال – ۳ سال )

پس از مشخص کردن مقادیر بالا در قسمت Resulting minig rate boost

بر اساس یک فرمول مشخص ، میزان درصد پاداشی که به سرعت استخراج پای اضافه می شود را نمایش می دهد.

توجه داشته باشید که این پاداشها در فاز سوم اعمال می شود و تا پایان مدت زمان استیک امکان برداشت آن مقدار ارز pi که قفل شده است را نداریم.

پس از انجام تنظیمات در پایین صفحه دکمه Save را بزنید.

درواقع با استفاده از این سیستم استیک می توانید سرعت استخراج ارز پای را تا چندین برابر حالت عادی افزایش دهید.

طبق عکس زیر و تنظیماتی که انجام دادیم با استیک ۹۰ درصد از دارایی خود به مدت ۳ سال سرعت ماین پای بیش از ۴۸۹% درصد افزایش داشته است. (تقریبا ۵ برابر) 

فاز سوم pinetwork

این اعداد و درصدها فقط به عنوان مثال است معادله واقعی را منعکس نمی کنند.

مثال:
شما ۱۰۰۰ پای دارید و در هر ساعت ۱ pi کسب می کنید.

گزینه ۱:
اگر ۵۰ درصد را برای ۱ سال قفل کنید، می توانید ۵۰۰ پای خرج کنید اما برای خرج کردن ۵۰۰ دیگر باید یک سال صبر کنید. با این حال، شما اکنون دو پای در ساعت درآمد دارید.

گزینه ۲:
اگر ۵۰ درصد را برای ۲ سال قفل کنید، می توانید ۵۰۰ پای خرج کنید اما باید ۲ سال صبر کنید تا ۵۰۰ دیگر را خرج کنید. با این حال، شما اکنون ۳ پای در ساعت درآمد دارید.

گزینه ۳:
اگر ۱۰۰ درصد برای ۱ سال قفل کنید، دیگر نمی توانید هیچ یک از آن ۱۰۰۰ پای را برای ۱ سال خرج کنید. با این حال، شما اکنون ۴ پای در ساعت درآمد دارید.

گزینه ۴:
اگر به مدت ۳ سال ۱۰۰ درصد را قفل کنید، دیگر نمی توانید هیچ یک از ۱۰۰۰ پای را به مدت ۳ سال خرج کنید. با این حال، شما اکنون ۵ پای در ساعت درآمد دارید.

این فرآیند قفل کردن برای هر توزیع می تواند مجددا تکرارشود. فرض کنید ۱۰۰۰ pi را به مدت ۳ سال قفل کرده اید و تا توزیع بعدی در هر ساعت ۵ پای کسب می کنید. اگر توزیع بعدی ۱۰ روز دیگر باشد، تقریباً ۱۲۰۰ پای دیگر برای تکرار فرآیند خواهید داشت.(۲۴*۵*۱۰=۱۲۰۰)

می‌توانید ببینید که زمان و درصد چه تأثیری بر نرخ استخراج شما دارند و همچنین میزان پولی که برای خرج کردن در دسترس دارید. عاقلانه انتخاب کنید.

نکته بسیار مهم :

دقت نمایید که این قابلیت کاملا اختیاری است و با برداشتن تیک گزینه زیر می توانید آنرا غیرفعال نموده و همه ارزهای تایید شده خود را به والت اصلی برنامه واریز نمایید. 

 . . . Automatically Locked up 

از طرفی هرزمان هم که بخواهید می توانید این تنظیمات را تغییر بدهید. تغییرات جدید روی ادامه سرعت ماینینگ شما و همچنین برداشتهای بعدی اعمال میشود.بعد از ورود به mainnet مقدار ارزهایی که از قبل قفل شده اند تا اتمام زمان تعیین شده قبلی امکان برداشت ندارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد قابلیت Locked up به مقاله زیر مراجعه بفرمایید :

 افزایش سرعت استخراج ارز پای نتورک با استفاده از استیک Lockup

مزایای لاک آپ (lockup) کردن:

?افزایش نرخ سرعت ماینینگ در فاز مین نت ( بسته به تنظیمات، درصد افزایش ماینینگ متغیر است)

?ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا و حتی تاثیر کاهش فشار فروش توسط پایونییرها. هرچه تعداد کمتری پای در اختیار پایونییرها باشد، قدرت کمتری در حجم فروش ایجاد می شود. در نتیجه ارزش پای در صورت فروش، افت چندانی نخواهد داشت.

?کاهش سپلای در گردش( circulating supply) که باعث افزایش ارزش پای میشود.
ارزش بیشتر= سپلای در گردش کمتر + تقاضای بیشتر

?کمک به اکوسیستم پای با ایجاد ارزش در سوخت اکوسیستم (پای)

?ایجاد نوعی سپرده گذاری بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت. نوعی آینده نگری همراه با سود در افزایش نرخ ماینینگ

عیب لاک اپ کردن:

?در صورت تایید شدن آن مقدار پای هایی که لاک میکنید، تا پایان دوره تعیین شده قادر به برداشت آن نیستید!

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

مزایای لاک آپ نکردن:

?در اختیار داشتن تمام پای های قابل انتقال به مین نت

?خرج کردن (spend) تمام این مقدار در اکوسیستم یا حتی فروش آن در صرافی ( به احتمال فراوان فروش پای در صرافی به زودی اتفاق نخواهد افتاد! مگر با ایجاد یک اقتصاد پایدار مبتنی بر پای و بالانس بین عرضه و تقاضا)

معایب قفل نکردن یا لاک آپ نکردن:

?محروم شدن از ویژگی قفل کردن. دیگر در مین نت افزایش نرخ ماینینگی برای شما رخ نخواهد داد.

?افزایش فشار فروش! که باعث کاهش محسوس ارزش پای خواهد شد!

?ارزش کمتر= سپلای در گردش بیشتر+ تقاضای کمتر. وقتی ارزش کاهش می یابد، بنابراین به اکوسیستم ضربه خواهد زد.
هرچه اکوسیستم پای ضربه ببیند، به ضرر همه خواهد بود. به طور خلاصه، هرچه فروش بیشتر باشد، به پای بیشتر ضربه وارد میشود.

? نتیجه: گرچه قفل کردن یا نکردن یک تصمیم شخصی است، اما با توجه به موارد بالا، توصیه میشود که با خواندن مطالب بالا، بهترین تصمیم را بگیرید

با توجه به اینکه پروژه پای نتورک تبدیل به یکی از بزرگترین پروژهای کریپتو در جهان با بیش از ۳۰ میلیون کاربر شده است و یک تیم قوی و بسیار حرفه ای در حال توسعه آن هستند ، و برنامه های بسیار خوبی در حال اجرا برای این پروژه هستند ، آینده pi network بسیار روشن خواهد بود و دارندگان این رمزارز  در صورت فعال بودن و داشتن صبر می توانند به سود قابل توجهی برسند.

پس بهتر است در فروش آن عجله نکنید .

توصیه ما این است که در صورتی که فعلا قصد فروش ارزهای pi خود را ندارید حداقل تا ۵۰ درصد از موجودی خود را حداقل به مدت یک سال استیک نمایید.

ملزومات انتقال pi های استخراج شده به شبکه اصلی یا Mainnet

برای اینکه بتوانید از pi هایی که در برنامه pi network بدست آورده اید استفاده کنید (بفروشید یا برای خرید کالا و خدمات استفاده کنید ) باید ابتدا آنها را از داخل برنامه به کیف پول اصلی خود در برنامه pi browser یا همان (Mainnet) منتقل کنید.

لطفاً این مراحل را دنبال کنید تا برای انتقال موجودی Pi Mobile خود به Mainnet آماده شوید.

 ۱ – برنامه مرورگر Pi را (Pi Browser) دانلود کنید.

برنامه مرورگر Pi را از اپ استور iOS/فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید. در آنجا می‌توانید یک کیف پول Pi ایجاد کنید، KYC را تأیید کنید و به سایر برنامه‌های Pi دسترسی داشته باشید. مرورگر Pi برای تکمیل چندین مرحله انتقال Mainnet ضروری است.

۲ – یک کیف پول Pi ایجاد کنید.

کیف پول Pi جایی است که Pi خود را در بلاک چین Pi دریافت و ذخیره می کنید. برنامه کیف پول را در مرورگر Pi پیدا کنید.

برای آموزش نحوه دانلود و نصب  برنامه پای بروزر و ساخت کیف پول پای به صفحه زیر مراجعه نمایید :

 آموزش ساخت کیف پول پای نتورک

۳ – تصمیم بگیرید که چقدر Pi می خواهید قفل یا استیک (سپرده گذاری ) کنید. (Lockup)

قبل از انتقال موجودی تلفن همراه خود به Mainnet، می‌توانید به‌طور داوطلبانه بخشی از موجودی قابل انتقال خود را با استفاده از قابلیت Lockup به مدت معینی سپرده گذاری نمایید تا بتوانید با سرعت بیشتری ارز pi    استخراج کنید. تا زمانی که پیکربندی Lockup حساب خود را تأیید نکنید، انتقال Mainnet انجام نخواهد شد.

۴ – درخواست KYC (کی وای سی) خود را ارسال کنید .

KYC (تأیید هویت) یک پیش نیاز برای انتقال موجودی موبایل شما به بلاک چین اصلی است. برای تأیید هویت خود به برنامه KYC در مرورگر Pi بروید و درخواست KYC خود را ارسال کنید.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه انجام kyc به صفحه زیر مراجعه نمایید :

 آموزش انجام کی وای سی (KYC) در پای نتورک (به روز رسانی ۲۰۲۲  میلادی )

۵ – منتظر نتایج KYC باشید.

نتایج KYC به تأیید هویت، مطابقت نام شما با حساب Pi، غربالگری علیه AML دولتی و لیست تحریم‌های ضد تروریسم و ​​اینکه آیا حساب دارای سابقه اسکریپت یا نقض خط‌ مشی است بستگی دارد.

نکته مهم : تیم اصلی پروژه از ابتدا اعلام کرده اند که همه کاربران حقیقی و پایونییرها کی وای سی خواهند شد و تا کنون افرادی زیادی از ایران در برنامه تایید هویت شده اند و از لحاظ تحریم ها مشکلی برای ایرانی ها نبوده است.

 ۶ – از زیرمجموعه های خود دعوت کنید تا KYC را تکمیل کنند تا Pi بیشتری را انتقال دهند.

هنگامی که تیم ارجاع و حلقه امنیتی شما KYC را پاس می کنند، مقدار بیشتری از موجودی تلفن همراه شما (که به عنوان پاداش زیرمجموعه های خود دریافت نموده اید ) قابل انتقال به Mainnet خواهد بود.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار پروژه پای و همچنین لیست شدن ارز پای در صرافی بایننس و بسیاری از سایتهای تخصصی کریپتو در جهان ،  به مقاله زیر مراجعه نمایید :

 اعتبار ارز دیجیتال پای نتورک

==========================================

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارز pi به مقاله های زیر مراجعه نمایید :

⇐ خرید و فروش ارز پای

⇐ قیمت ارز دیجیتال پای Pi

 آموزش کیف پول پای نتورک

برای آموزش نحوه افزایش سرعت استخراج pi  با جذب زیرمجموعه و ریفرال مقاله های زیر را مطالعه بفرمایید :

⇐ رفرال ( Referral ) چیست و روش های جذب آن

(آموزش روشهای حرفه ای جذب رفرال) :

 آموزش کسب درآمد از اینترنت همراه با تبلیغات حرفه ای برای افزایش درآمد 

==========================================

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار ارز PI NETWORK و جدیدترین روشهای کسب درآمد ، عضو کانال سایت دلاری شوید :

کانال آموزشی کسب درآمد دلاری از طریق ارزهای دیجیتال (تلگرام – روبیکا ): @kasbe_bitcoin

کانال روبیکا kanal-dolari
4 نظرها

  حسن محمدی

  سلام آقا من ۳۸۴۰ تا پای دارم ولی فقط سوادم در حد تیک زدنه به هر کسی هم که تو این گروه ها میگم برم خدمتشون حضوری یه توضیح بدن هزینه وقتی هم که صرف بنده میشه رو هم میدم انگار دور از جون من یه مرضی دارم یا خلاف این کار هیچکس قبول نمیکنه بخدا اگر یه دفتر بزنید و امسال من که شاید ۹۰ درصد جمعیت پای هم باشن برسن خدمتتون یه کسب درآمد هم هست و این همه وقت ی که صبر کردیم به خاطر یه اشتباه همش دود میشه میره هوا لطفا شما یه کاری کنید من ساکن تهران منطقه ۱۸ شهرک ولیعصر هستم ۰۹۱۲۴۳۸۱۷۵۰ محمدی

   مدیر

   با سلام و احترام.
   ببینید دفتر وبسایت دلاری اصفهان هستش و متاسفانه امکان آموزش حضوری نداریم. و نیازی هم به آموزش پای نتورک به صورت حضوری نیست. شما حتما عضو کانال اطلاع رسانی ما در تلگرام یا روبیکا به آدرس زیر شوید. همه آموزشهای لازم هم در کانال و هم در سایت دلاری داده میشه. نگران چیزی هم نباشید. فقط نکته همه این هست که پسوورد برنامه را به یاد داشته باشید. اگر احیانا پسوورد تون را فراموش کردید حتما از برنامه های گوشی خودتون بک آپ بگیرید تا در صورت مشکل پیش اومدن امکان ریکاوری اکانت پای را داشته باشید.
   حتما وریفای اکانت انجام بدید. برای آموزش نحوه وریفای در pi networkبه صفحه زیر مراجعه نمایید.
   آموزش وریفای در پای نتورک

  Mahbobeeghbal

  با سلام و خسته نباشید ببخشید من از سال پیش ۵۲۰ پای استخراج کردم و دوروز پیش گوشیم افتاد و کلا قابل استفاده نیست ،هر کاری میکنم پای قبلی برام باز نمیشه لطف میکنید راهنماییم کنید خیلی نگرانم

   مدیر

   با سلام و احترام.
   اگر شماره ای که با اون ثبت نام کردید و پسوورد اکانت پای را یادتون هست که مشکلی ندارید. داخل یک گوشی دیگه می تونید اکانت را بازیابی کنید.فقط از یک vpn خوب استفاده کنید.
   اگر پسوورد یادتون رفته و با اکانت فیسبوک وریفای کرده باشید می تونید از طریق اکانت فیسبوک تون بازیابی کنید.
   آموزشش در سایت دلاری هست.
   اگر وریفای نکرده باشید و پسوورد هم فراموش شده باشه متاسفانه فعلا باید بگم راهی نیست مگر اینکه پسوورد یادتون بیاد.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :
   آموزش پای نتورک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*