اپلیکیشن پای نتورک Pi Network

cnns توکن

کسب درآمد با اپلیکیشن  Pi Network و ارز دیجیتال پی ( پای )

ایردراپ یا اپلیکیشن PI NETWORK و ارز دیجیتال PI ( پای ) چیست ؟

همه ما از زمانی که علم ریاضیات را یاد گرفتیم ، با عدد پی  ( تلفظ صحیح انگلیسی آن پای است ) آشنا شده ایم. پی ( ۳٫۱۴ )یکی از اعداد جادویی ریاضیات است که کاربردهای زیادی در محاسبات مثلثات ریاضی دارد.

ایردراپ نیز به معنای تقسیم ارز دیجیتال رایگان بین مردم به مدت محدود برای آشنایی هرچه بیشتر افراد با ارز مورد نظر می باشد. پس از جذب مخاطبان ، ارز دیجیتال در صرافی های بین المللی لیست و قیمت گذاری شده و قابلیت خرید و فروش پیدا می کند.

ایردراپها در صورتی که بتوانند در جذب تعداد مخاطبان بیشتر و توسعه بازار خود موفق شوند و پس از ارزش گذاری ، قیمتشان افزایش پیدا کند پتانسیل درآمدزایی بالایی خواهند داشت و  یکی از بهترین روشهای کسب درامد دلاری از اینترنت هستند.و بسیاری از افراد در جهان از این طریق به ثروتهای زیادی رسیدند.

بیشترین سود را کسانی می کنند که صبر داشته باشند و در زمان ارائه رایگان ارز آنها ، سکه یا توکن بیشتری جمع آوری نمایند.

در صورتی که در مورد ایردراپ ( AIRDROP ) اطلاعاتی ندارید لطفا مقاله زیر را مطالعه بفرمایید :

  ایردراپ Airdrop چیست ؟

استخراج ارز دیجیتال با گوشی موبایل

نام این ایردراپ از عدد PI (  ) گرفته شده است.

minepi پای نتورک یک ارز دیجیتال قابل استخراج یا  ماین با گوشی موبایل است که توسط ۳ نفر از دانشجوهای دکترای دانشگاه استنفورد با نام های Dr. Nicolas Kokkalis و Dr. Chengdiao Fan و Vincent McPhillip طراحی و توسعه داده شده است.

شعار اصلی آن استخراج ارز دیجیتال با گوشی موبایل به صورت آسان بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری خاص و پردازشهای سنگین می باشد.

و به گفته توسعه دهندگانش جزو اولین پروژه های ارز دیجیتال است که بدون نیاز به تجهیزات گران قیمت و فقط توسط یک گوشی امکان بدست آوردن ارز دیجیتال رایگان را برای کاربران خود فراهم می کند.

نکته بسیار مهم این است که استخراج ارز PI با گوشی پردازش سنگینی ( مثل استخراج سایر ارزهای دیجیتال ) ندارد و فشاری بر سخت افزار موبایل وارد نمی کند و همچنین مصرف اینترنت بالایی نیز ندارد. حتی نیاز ندارد گوشی شما همیشه روشن و فعال باشد.

در حال حاضر ارز Pi قیمت گذاری نشده ، پس تا قیمت نگرفته و به دست آوردن آن آسان است،تلاش خود را انجام دهید.

بر اساس اطلاعات ذکر شده در وایت پیپر (شناسنامه ) PI ، این پروژه در سه فاز اصلی اجرا خواهد شد :

فاز اول : تقسیم ارز به صورت ایردراپ و رایگان بین کاربران و افزایش اعضای شبکه

فاز دوم : راه اندازی شبکه بلاکچین این ارز و معرفی نرم افزار NODE و تست شبکه 

فاز سوم : لیست و معرفی شدن رسمی ارز پای به صرافی ها و فعال شدن امکان خرید و فروش آن

اپلیکیشن pi

آموزش دانلود و نصب برنامه Pi Network

برنامه  Pi Network هم نسخه آندروید و هم نسخه ios دارد. برای دانلود اپلیکیشن PI روی لینکهای زیر بزنید :

   دانلود اپلیکیشن Pi Network از گوگل پلی ⇒

   دانلود برنامه Pi Network  نسخه IOS 

سپس آن را نصب و اجرا کنید. در این برنامه به دو صورت می توانید ثبت نام کنید.

ثبت نام از طریق اکانت فیسبوک و یا ثبت نام از طریق تلفن همراه. ما در این قسمت گزینه دوم یعنی Continue With phone number را انتخاب می کنیم. خوشبختانه کشور ایران را نیز پشتیبانی می کند.

برای ثبت نام در این برنامه نیاز به یک کد معرف دارید.

کد معرف اپلیکیشن PI 

   dolari2

لطفا دقت نمایید که همه حروف را کوچک وارد کنید.

پس از دانلود برنامه pi باید اطلاعات زیر را در صفحه ثبت نام وارد نمایید :

 • شماره موبایل خود را وارد کنید.
 • برای اکانت خود یک رمز عبور وارد کنید.رمز عبور باید شامل حروف کوچک و بزرگ و عدد باشد.
 • password: رمز عبور
 • Verify your password: تکرار رمز عبور
 • First Name: نام 
 • Last Name: نام خانوادگی 
 • Choose your username: نام کاربری شما ( باید منحصربفرد باشد ) این نام همان کد معرف شما خواهد بود که برای دعوت از دوستانتان می توانید بعدا از آن استفاده نمایید.
 • نکته بسیار مهم : کد معرف نسبت به حروف کوچک و بزرگ حساس است.سعی کنید همه حروف کوچک باشد و یک کلمه ای انتخاب کنید که ترجیحا کوتاه و خوانا باشد.
 • Invitation code: کد معرف شما ( dolari2 ) ( برای نصب اولیه اپلیکیشن )

برای استخراج این ارز دیجیتال با گوشی موبایل خود ، کافیست روزانه فقط یک بار برنامه pi را باز نموده و روی آیکن سبز رنگ در صفحه اصلی برنامه (طبق  شکل بالا ) بزنید و سپس گزینه MINE را انتخاب کنید.برای ماینینگ ارز پی حتی نیاز نیست صفحه برنامه باز باشد زیرا به گفته توسعه دهندگانش این برنامه با استفاده از سیستم ابری به استخراج ارز می پردازد.

در قسمت بالای صفحه برنامه pi network ، میزان ارز ماین ( استخراج شده ) شده را نمایش می دهد. این عدد شامل یک قسمت صحیح است و قسمت اعشاری که ۴ رقم بعد از ممیز است.

همچنین اگر در برنامه pi فعال باشید و از طریق chat با افراد دیگر تعامل داشته باشید یا بتوانید از طریق کد معرف خود افراد بیشتری را به این اپلیکیشن دعوت نمایید ارز بیشتری به دست می آورید.

برای افزایش سرعت استخراج می توانید دوستان خود را پس از دعوت به برنامه در قسمت حلقه امنیتی خود (Security circle) اضافه نمایید.برای این کار روی آیکن تنظیمات زده و پس از انتخاب منوی ( Earn PI ) ، گزینه EDIT SECURITY CIRCLE را انتخاب کرده و از لیست افراد یکی یکی آنها را به این قسمت اضافه نمایید. ( حداکثر ۵ نفر)

با زدن روی آیکن گوشه سمت چپ بالا وارد منوی اصلی اپ می شوید. در اینجا توضیح بعضی از قسمتهای آن بیان می شود :

Earn Pi : در این قسمت نشان می دهد ،از ۲۴ ساعت چقدر مانده برای استخراج ارز پی . و با کلیک بر روی آیکن سبز رنگ و سپس انتخاب گزینه MINE ، می توانید مجددا برنامه را فعال کرده و شروع به ماین نمایید.  همچنین مشخصات و کسانی که دعوت کردید و نفرات فعال در برنامه و مقدار ارز pi بدست آمده را نمایش می دهد.

Earning Team : در این قسمت می توانید افرادی که در لیست تماسهای تلفن همراه شما هستند را به این برنامه دعوت کنید و پس از نصب این برنامه توسط  آن ها ارز Pi بیشتری دریافت کنید.

Roles : می توانید قوانین Pi را بخوانید . توصیه می شود از ساخت بیش از یک اکانت ها روی یک گوشی موبایل خودداری کنید تا قوانین این برنامه را زیر پا نگذارید، در غیراینصورت امکان بلاک شدن وجود دارد.

FAQ : دسترسی به اطلاعات ارز Pi و دیگر نوشته ها مربوط به این توکن از این صفحه قابل دسترسی است.

White Paper : اطلاعاتی کلی در مورد  این ارز به شما می دهد. ( White Paper در واقع شناسنامه ارزهای دیجیتال می باشد. )

Core Team : در این قسمت می توانید در مورد توسعه دهندگان اپلیکیشن پی اطلاعات کسب نمایید.

Profile : مهم ترین بخش است که می توانید با ورود به آن اطلاعات خود را تغییر دهید و یا لینک دعوت و کد معرف خود را دریافت کنید تا از همان طریق افراد خود را به این اپلیکیشن دعوت کنید.

Chat : از این قسمت می توانید با کاربران دیگر تعامل داشته و چت کنید. روی گزینه + بزنید و زبان فارسی را انتخاب کرده و وارد گروه چت فارسی شوید. همچنین می توانید خودتان یک گروه ایجاد کنید و از این طریق با زیرمجموعه های خود در ارتباط باشید.

نکات بسیار مهم :

۱- حتما در قسمت پروفایل – > Phone Verfication تلفن همراه خود را Verify تایید کنید چون اگر رمز خود را فراموش کنید. تنها راه بازگشت اکانت با استفاده از تلفن همراه مقدور خواهد بود. برای تایید اکانت خود کافی است، بر روی Verify ضربه بزنید و کدی را که به شما می دهد را به سامانه US یا UK با همان شماره ای که هنگام ثبت نام وارد کردیدپیامک کنید.در صورت اعتباری بودن گوشی به میزان کافی اعتبار در گوشی خود داشته باشید.

۲- روزانه درون این نرم افزار با کلیک بر روی آیکن سبز رنگ برنامه را فعال نمایید تا شروع به استخراج کند. اگر هر ۲۴ ساعت بر روی این آیکن نزنید عملیات استخراج سازی بیست و چهارساعته متوقف می شود.

۳- نرم افزار پای متاسفانه با اندروید نسخه های قدیمی مشکل دارد و باید ورژن اندروید گوشی بالاتر از ۵ باشد.

۴- میزان سرعت استخراج شما رابطه مستقیم با تعداد زیرمجموعه و فعال بودن آنها دارد.پس سعی کنید با استفاده از راهنمای جذب زیرمجموعه که در پایین این مقاله ذکر شده تعداد زیرمجموعه بیشتری با کد معرف pi خودتان بگیرید.

درصورتی که زیرمجموعه های شما فعال نباشند می توانید از قسمت زیر به آنها پیام تذکر بفرستید .

  Menue —> Earn Pi —> PING INACTIVE   

۵- به هیچ عنوان روی یک گوشی موبایل دو اکانت یا حساب کاربری ایجاد نکنید. ( این کار تقلب محسوب شده و به احتمال زیاد اکانت شما مسدود خواهد شد.)

سوالات متداول در مورد استخراج ارز دیجیتال پای pi با گوشی موبایل :

۱- برای استخراج ارز با موبایل چه کاری باید انجام دهم ؟

کافیست پس از دانلود برنامه pi network و نصب آن ، هر ۲۴ ساعت یک بار وارد برنامه شده و روی گزینه سبز رنگ شبیه صاعقه کلیک یا لمس نمایید.

۲- چگونه می توان به این اپ اعتماد کرد ؟ آیا ممکن است یک بدافزار باشد که باعث هک شدن یا ویروسی شدن تلفن همراه شود ؟

برنامه ها و اپلیکیشنهایی که در مارکتهای رسمی و بزرگ دنیا ( گوگل پلی و اپ استور ) وارد می شوند توسط قوی ترین و به روزترین سیستهای هوشمند امنیتی (شرکت گوگل و اپل ) چک می شوند و درصورت مشکل داشتن به هیچ عنوان در این فروشگاهها قرار داده نمی شوند.

در ثانی نصب و استفاده از این اپ کاملا رایگان هست و هیچ هزینه ای ( حتی مصرف اینترنت ) برای شما ندارد.

و مورد بسیار مهم اینکه هنگام نصب هیچ دسترسی به هیچکدام از قسمتهای گوشی نیازی ندارد.این مورد را خودتان می توانید بعد از نصب برنامه در قسمت تنظیمات گوشی بررسی نمایید.

فقط در صورتی که بخواهید افرادی را از طریق لیست مخاطبان گوشی به زیرمجموعه خود اضافه نمایید نیاز به دسترسی به قسمت contacts گوشی شما دارد.

۳- موبایل من قدیمی است و سخت افزار ضعیفی دارد. میزان درامد من به چه صورت خواهد بود ؟

این برنامه به هیچ عنوان از سخت افزار گوشی شما جهت ماینینگ یا استخراج رمزارز پی استفاده نخواهد کرد. و جهت افزایش درآمد کافی است دوستان خودرا دعوت کرده و در برنامه آنها را به حلقه امنیتی خود اضافه نمایید.

حتی خاموش بودن گوشی و عدم دسترسی به اینترنت نیز تاثیری در میزان استخراج ارز ندارد.

البته ناگفته نماند که این برنامه بعضی مواقع با اندرویدهای ورژن پایین مشکل دارد.

۴- وقتی از سخت افزار گوشی استفاده نمی شود پس عملیات ماینینگ یا استخراج چگونه است ؟

توسعه دهندگان ارز پای برای ترغیب کاربران به گسترش شبکه و استفاده بیشتر از این برنامه ارزهای ماین شده را به صورت رایگان ( اصطلاحا ایردراپ ) از طریق سیستم کلاد یا ابری بین کاربران توزیع می کنند.(از لحاظ فنی روی گوشی شما فقط یک کد شمارنده  وجود دارد که بعد از اتصال به سرور برنامه و چک کردن وضعیت شبکه و زیرمجموعه های فعال شما ، به عدد pi اضافه می کند(همین !!!).

در فاز بعدی بعد از راه اندازی شبکه و نرم افزار node این پردازشها به صورت توزیع شده در بین گره های شبکه انجام خواهد شد.)

به همین دلیل سخت افزار یا مدل گوشی تاثیری در مقدار ارز دریافت شده ندارد.

بدیهی است که پس از وروود به فازهای ۲ و ۳ پروژه ، دریافت رایگان ارز به این صورت متوقف خواهد شد.

۵- برای نگهداری ارز پای از کدام کیف پول می توان استفاده کرد ؟

ارز Pi در فاز یک به صورت بتا و آزمایشی در حال استخراج است و در حال حاضر تنها کیف پول خود برنامه می باشد. در فازهای بعدی پروژه و  پس از ارائه رسمی به بازار ارزهای دیجیتال کیف پول های دیگر برای آن معرفی شده و امکان انتقال و خرید و فروش آن فعال خواهد شد.

۶- قیمت ارز پای در حال حاضر چقدر است ؟

همانطور که گفته شد این ارز در حال حاضر به صورت رایگان عرضه می شود و قیمتی ندارد. در مراحل بعدی و پس از لیست شدن در صرافی های بین المللی قیمت گذاری خواهد شد.

۷- زمان ارزش گذاری و وروود به ترید در صرافی ها چه موقعی خواهد بود ؟

توسعه دهندگان این برنامه در حال حاضر زمان مشخصی اعلام نکردند ولی به احتمال زیاد در سال آینده میلادی ( ۲۰۲۰ ) خواهد بود.

۸- تعداد کل ارز پای یا اصطلاحا توتال ساپلای چقدر است ؟

تعداد کل ارز PI در حال حاضر مشخص نیست.این مقدار بر اساس فرمولی که توسعه دهندگان آن ارائه داده اند به مرور زمان و بر اساس تعداد اعضای شبکه و میزان استخراج آنها بدست می آید. بر اساس فرمول ذکر شده ( که یک تابع لگاریتمی در حال کاهش است ) مقدار ارز ماین شده به مرور با افزایش تعداد کاربران کمتر و کمتر می شود تا در نهایت به مقدار ثابتی برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید :

ترجمه سند رسمی یا وایت پیپر ارز PI

برای آموزش نحوه جذب زیرمجموعه و ریفرال مقاله زیر را مطالعه بفرمایید :

رفرال ( Referral ) چیست و روش های جذب آن

برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات روشهای افزایش سرعت ماینینگ ارز پای  و نحوه تشکیل حلقه امنیتی به صفحه زیر مراجعه نمایید :

ویدئوی کوتاه معرفی PI NETWORK

همچنین بخوانید :

⇐   کسب درآمد دلاری با اپلیکیشن COINNESS

⇐  آموزش رایگان ، جدیدترین اخبار و قیمتهای روز ارزهای دیجیتال همراه با امکان کسب درآمد دلاری با نصب اپلیکیشن کوین گرام

کسب درآمد دلاری با ایردراپ BCX و توکن cocos

تفاوت بین رمزارز، ارز دیجیتال، توکن و آلتکوین در چیست؟

ICO چیست و چگونه می توان در آنها سرمایه گذاری کرد ؟

۱۰ نکته خیلی مهم درباره ارزهای دیجیتال که همه باید بدانند !

۷ نکته بسیار مهم قبل از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

چگونگی تغییرات قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال

اصطلاحات رایج و تخصصی در تجارت و بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال تتر USDT چیست ؟ بهترین کیف پول تتر کدام است ؟

کسب درآمد با ترید کردن در ارزهای دیجیتال

در صورتی که سوالی دارید از قسمت زیر می توانید ارسال نمایید :

==========================================

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار و جدیدترین روشهای کسب درآمد ، عضو کانال سایت دلاری شده یا به صفحه زیر مراجعه نمایید :

  چگونه از طریق سایت دلاری شروع به کار و کسب درآمد نمایم ؟  

کانال آموزشی کسب درآمد دلاری از طریق ارزهای دیجیتال : @kasbe_bitcoin

kanal-dolari
56 نظرها

  حمید عظیمی

  سلام مغایرت نام وارد شده با شناسنامه یا پاسپورت ایا مشکلی ندارد مثلا پسوند یا پیشوند اسم و فامیل ذکر نشود و یا نام مستعار ذکر گردد

   مدیر

   در مرحله kyc ( تایید هویت ) به احتمال زیاد امکان ویرایش مشخصات فعال خواهد شد. زیرا به هر حال تعداد زیادی از کاربران پای با نام مستعار ثبت نام کردند.
   و هدف اصلی تیم پی نتوورک هم این است که کاربران حقیقی از رباتها و اکانتهای فیک تشخیص داده شوند.

  رضا

  سلام
  عرض ادب و احترام
  من نرم افزار رو نصب کردم فقط سوال دارم
  من هر نفر که عضو کردم با کاربری خودم ، سرعت استخراجم بالاتر می رفت
  الان زیرمجموعه من هم کسانی رو اضافه کنن به خودشون سرعت من بازم بیشتر میشه یا نه زیرمجموعه اونا به من ربطی نداره ؟

   مدیر

   با سلام و احترام.
   زیرمجموعه هرکس فقط در سرعت استخراج معرف خود تاثیر دارد.(به شرطی که فعال باشند)

  امیر

  سلام و خداقوت
  چرا pi از دیشب برای من و دعوتیام قطع شده !! هرچقدرم اتصال میزنم متصل نمیشه و پیام تلاش مجدد میزنه برام!!؟؟؟

   مدیر

   مشکل از شبکه هست. درست میشه نگران نباشید

  محمد

  سلام دوستان
  من این برنامه رو چند ماهه دارم هیچ مشلکیم تا حالا پیش نیومده‌ برنامه خوبی هست به شدت پبشنهاد میکنم نصب کنید من افراد زیادی رو دعوت کردم و سرعت استخراجم خیلی زیاد شده هنگام ثبت نام از شما نام معرف میخاد اگع خواستین عضو مجموعه ما شوید و سرعت ماین کردنتون زیاد شه
  کد معرف
  رو بزنید و باسرعت زیاد استخراج کنید
  موفق و پیروز باشید

  علی

  سلام وقت به خیر
  من تازه این برنامه رو نصب کردم و برای تایید شماره موبایلم پیغام میده که کد تایید فقط برای شماره های آمریکایی و انگلیسی فرستاده میشه. حالا باید چکار کنم؟

   مدیر

   در قسمت توضیحات گفته شده.
   لطفا قسمت آموزش برنامه را مجددا مطالعه بفرمایید.
   برای وریفای کردن شماره بعد از کلیک روی قسمت مربوطه و انتخاب نوع شماره (بهتر است انگلیس انتخاب شود ) به صفحه پیامک هدایت می شوید و باید کد تایید را خودتان به شماره ای که مشخص شده پیامک کنید.

  امیر

  سلام.من اگر با گوشی خودم اکانت بسازم با شماره یکی دیگه و ببرمش زیر مجموعه خودم و بعد اکانت خودم رو عوض کنم مشکلی پیش میاد?

   مدیر

   برادر سوالتون واضح نیست. شما همزمان نباید روی یک گوشی با دوتا اکانت زیرمجموعه هم کار کنید.
   ولی می تونید برنامه را کامل پاک کنید و با یک اکانت دیگر روی گوشی قبلی وارد شوید.

  بهار

  سلام..چه سالی قیمت گزاری میشه ؟

   مدیر

   گفتند که ( ان شالله ) سال ۲۰۲۰

  مریم

  سلام یه سوال داشتم من زمانی که وارد شدم کد معرف یه شخصی رو زدم که بهم گفت وارد این برنامه بشم حالا این شخص میگه اول باید ۶ نفر رو با یوزر خودش وارد برنامه بکنم بعد میتونم برای خودم چند نفر رو با یوزرم وارد برنامه کنم (یعنی به عنوان معرفشون باشم)میخوام بدونم این حرف درسته؟یا اینکه من میتونم بدون معرفی اون شخص به دوستانم که کد معرفشون اون شخص باشه کد خودم رو بدم؟

   مدیر

   شما هرکسی را خواستید می تونید با کد خودتون دعوت کنید.بهتون دروغ گفتند.
   متاسفانه بعضی از افراد از ناآگاهی دیگران سوء استفاده می کنند.

  بهناز

  سلام یک سوال داشتم
  من اگر بخوام یوزر یا پسوردم رو عوض کنم چیکار بایو بکنم

   مدیر

   فعلا راهی ندارد. باید یک اکانت جدید با شماره جدید و یوزر جدید درست کنید.
   می تونید اکانت قبلی تون را هم داشته باشید.ولی همزمان روی یک گوشی دوتا اکانت درست نکنید.( مثلا با استفاده از اپلیکیشنهای شبیه ساز)

  س

  سلام ببخشید با یک شماره موبایل میشه دوتا pi روی دو گوشی متفاوت نصب کرد

   مدیر

   خیر با هر شماره ققط یک حساب کاربری میشه درست کرد.

  رضا

  سلام
  آیا اگه اسم گروه یا کسی که دعوتمون کرده رو اشتباه بنویسیم میشه تغییرش داد؟

   مدیر

   اگر کد معرف پای را اشتباه بزنید که برنامه اصلا قبول نمی کنه.
   اگر هم با یک کد معرف ثبت شده باشید فعلا امکان تغییر نداره. مگر اینکه یک اکانت جدید با یک شماره جدید بسازید.

  اشکان

  سلام ببخشید یه سوال داشتم
  من وقتی میخوام شمارمو تایید کنم ارور ۵۳۸ میده
  بعد اگه بخوام با گوشی مدل جدید تر انجامش بدم باید از روی گوشی خودم ساین اوت کنم حتما ؟؟

   مدیر

   بله بهتره روی دوتا گوشی موبایل همزمان با یک اکانت وارد نشوید.

    اشکان

    ممنون
    امکانش هست با یک گوشی که خودش یک اکانت جداگانه داره
    اکانت خودشو ساین اوت کنم بعد کار خودمو ک انجام دادم دوباره به حالت اول برگردونمش

     مدیر

     اگر این دوتا اکانت زیرمجموعه همدیگه هستند بهتره این کار را نکنید.(مخصوصا اگر در یک حلقه امنیتی باشند )
     با یک گوشی دیگه ( خواهری – برادری یا .. . ) تست کنید بهتره.
     البته ممکنه مشکلی هم پیش نیاد . چون در نهایت برای همه احراز هویت می کنند.

  حمیدرضا

  سلام وقت بخیر دوست عزیز اول اینکه آیا من میتونم دوستانمو برنامه رو بهشون معرفی کنم و برای قسمتی که میخواد کد معرف یوزر خودم رو بدم و آیا این کار تأثیری روی درامد من دارد یا نه ؟ به طور خلاصه اگر من زیر مجموعه پیدا کنم برای من فرقی هم میکند ؟ ممنون میشم کمکم کنید ممنون💙

   مدیر

   دوست عزیز پاسخ شما در سوال قبلی کامل توضیح داده شده است.

  Princess

  سلام. خسته نباشید
  این برنامه رو یکی از دوستام به من معرفی کرد و کد معرف رو هم یه یوزری دادن و گفتن اینو وارد کن در غیر این صورت هرچی استخراج کنی الکیه و به دردت نمیخوره. هیچکدوم از صرافی ها ازت نمیخره
  و هر کسی رو خواستی دعوت کنی هم بهش بگو همین یوزر رو واسه کد معرف بزنه
  اما شما اینجا گفتین اگه کسیو دعوت کردین یوزر خودتونو باید بهش بدین تا جای کد معرف وارد کنن
  البته من چون شک داشتم هنوز کسیو دعوت نکردم اما خیلیا این کارو کردن
  یعنی دارن گولمون میزنن؟؟؟ چون داریم با اسم کاربری اون شخص، دعوت میدیم و فک میکنم این فقط به نفع خودشه

   مدیر

   با سلام و احترام
   بله دوست عزیز متاسفانه بهتون دروغ گفتند. متاسفانه عده ای از ناآگاهی کاربران سوء استفاده می کنند.
   شما هر کسی را خواستید دعوت کنید می تونید با کد معرف خودتون دعوت کنید. در اینصورت سرعت ماینینگ یا استخراجتون و درنتیجه درامدتون بیشتر خواهد شد. البته باید کاربران و همچنین خود شما حتما در برنامه فعال باشید.یعنی هر ۲۴ ساعت یک بار وارد برنامه شده و دکمه سبز رنگ را بزنید .
   هرچه تعداد زیرمجموعه های فعال شما در اپ پای نتوورک بیشتر باشد به همان نسبت سرعت درامدتون نیز بیشتر خواهد شد.

  احسان

  سلام. چرا وقتی میخوام شماره تلفن را وارد کنم برنامه err 538 رو نشون میده و هنگ مکنه ؟

   مدیر

   به احتمال زیاد ورژن آندروید گوشی تون پایین هستش. اگر براتون امکان داره با یک گوشی مدل جدیدتر تست کنید.

  مهدی

  باسلام
  چقدر اطمینان دارید این ارز تقلبی نیست؟

   مدیر

   با سلام و احترام.
   ببینید دوست عزیز ارز پای فعلا در مرحله ایردراپ هستش و ارزشی ندارد.قبلا در مقاله های سایت کسب درامد دلاری و توضیحات مربوط به ایردراپها کامل در مورد فلسفه بیت کوین و ارزهای دیجیتال توضیح دادیم که بزرگترین و اصلی ترین پشتوانه رمزارزها قبول و تایید توسط خود مردم هستش.
   بیت کوین وقتی ارزش پیدا کرد که تعداد زیادی از مردم جهان اون را به رسمیت شناختند و به عنوان یک دارایی قبولش کردند.
   این برنامه ها و اپ ها هم وقتی کاربران زیادی پیدا کنند خود به خود دارای ارزش خواهند شد.
   از طرفی در قسمت سوالات متداول هم توضیح دادیم که این برنامه اولا چون داخل مارکت گوگل پلی هست و دسترسی خاصی هم روی گوشی نیاز ندارد پس عملا ار لحاظ امنیتی مشکلی نداره و نمی توان گفت که مثلا هدف توسعه دهندگان آن جاسوسی یا هک یا هر چیز دیگه ای روی گوشی کاربران باشه.
   در حال حاضر که بیش از یک میلیون و نیم کاربر در سطح جهان دارد. پس با توجه به استقبال از برنامه و رمز ارز pi می توان آینده خوبی برای اون متصور شد.
   و مورد دیگه اینکه کار کردن با این برنامه نه وقتی از شما میگیره و نه ریسکی داره. ولی اگر یک درصد هم احتمال داشته باشه که روزی ارز دیجیتال پی pi قیمت گذاری بشه به نظر شما ارزشش را ندارد ؟!!!

  فریبا فروتن

  با سلام من دوست دارم راجب پای بیشتر بدونم وبا اگاهی وارد این مقوله بشم لطفا منبعی رو معرفی کنید که مطالعه کنم ممنونم

   مدیر

   با سلام و احترام.
   این خیلی خوبه که شما دوست دارید با مطالعه وارد این برنامه بشید. ببینید دوست عزیز ارز پای در حال حاضر یک ایردراپ هستش.
   ثبت نام در ایردراپهای معتبر یکی از بهترین روشهای کسب درآمد از اینترنت هستند و پتانسیل درآمدی بسیار زیادی می توانند داشته باشند. به شرطی که صبر کافی هم داشته باشیم.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایردراپها می توانید به مقاله های سایت دلاری مانند مقاله زیر مراجعه نمایید یا سرچ هم انجام بدید.
   ایردراپ Airdrop چیست ؟
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک رمزارز یکی از بهترین منابع وایت پیپر اون ارز هستش.ترجمه وایت پیپیر توکن پی را در صفحه زیر ببینید :
   وایت پیپر ارز دیجیتال پای PI

  Mohammad zarei

  سلام وقت بخیر ببخشید من دوره از این اپ pi استفاده میکنم هر ۲۴ ساعت ک باید اون دکمه صاعقه رو لمس کنی میام بزنم میبینم صفر هس! مشکل چیه؟

   مدیر

   ببینید بعد از ۲۴ ساعت استخراج شما متوقف شده و سرعت اون را صفر نشان میده. بعد از زدن روی دکمه مجددا ماینینگ شروع میشه. ولی ارزی که قبلا استخراج شده صفر نمی شه.

  علی

  سلام.تا چه اندازه میشه زیرمجموعه گرفت؟

   مدیر

   برنامه پای محدودیتی در تعداد زیرمجموعه ندارد.

  ایلین

  سلام
  میخوام کد معرفمو عوض کنم امکانش هست؟

   مدیر

   باید برنامه را پاک کنید. و مجددا با یک شماره جدید و کد معرف جدید نصبش کنید.

  سیامک

  باسلام من گوشیم رو فلش زدم برنامه پی رفت دوباره نصب کردم از کجا و چطوری به اکانت قبلیم دسترسی پیدا کنم

   مدیر

   با سلام و احترام
   وقتی بعد از نصب برنامه پای pi شماره ای که قبلا باهاش ثبت نام کردید وارد کنید اتوماتیک وارد اکانت قبلی تون میشه.

  محمد

  سلام با این برنامه خیلی سریع میشه استخراج کرد

  Majid

  سلام،من هرکاری میکنم کد رو ارسال نمیکنه میشه بصورت روشی دستی رو بهم یادبدین

   مدیر

   با سلام و احترام. برای ارسال کد و احراز هویت در برنامه پای نتوورک لطفا به موارد زیر دقت نمایید :
   اول اینکه فعلا این برنامه متاسفانه با گوشی های با ورژن اندروید قدیمی تر (کمتر از ۵ ) بعضی مواقع به مشکل می خورد.
   دوم : در صورتی که گوشی شما دو سیمکارت دارد برای ارسال کد وریفای دقت کنید که با همان سیمکارتی که ابتدا ثبت نام کردید کد را ارسال کنید.
   سوم اینکه در صورتی که سیمکارت شما اعتباری می باشد سعی کنید حداقل ۱۵۰۰ تومان اعتبار داشته باشد.
   چهارم : در صورت اشکال با ارسال کد ، می توانید پیش شماره کشور دریافت کننده را تغییر دهید.

  محمد

  سلام من با یکی از گوشی هام ی اک ساختم و با گوشی دیگری یک اک دیگه ولی در کل هر روز با گوشی خودم میرم تو ۲تا اک و هر ۲۴ساعت اون دکمه سبزه رو میزنم الان امکان بلاک شدنم هست یا هیر نه شماره ن یوزر نیمم مثل هم نیست. ممنونم؟

   مدیر

   دوست عزیز در صورتی که با دو گوشی متفاوت و دو شماره متفاوت ارز پای را ماین کنید مشکلی ندارد.
   البته برای احتیاط سعی کنید همزمان در دو گوشی وارد برنامه نشوید.

  اسلامی

  این نسخه پول و ابتدایی ارز دیجیتال الکترونیومه که ۲ ساله داره کار می کنه و الانم به شدت داره در سراسر دنیا فراگیر می شه و فقط با موبایل رایگان ماین می شه و بسیار ارزشمنده. که مطمئنم شما باهاش آشنایی داری

   مدیر

   دوست گرامی رمزارز پای pi هیچ ارتباطی با ارز دیجیتال الکترونیوم ندارد.هرچند که الکترونیوم نیز امکان استخراج با گوشی موبایل را دارد ولی با ارز پای متفاوت است.البته تفاوت بزرگی که استخراج الکترونیوم با گوشی موبایل و ماین ارزپای دارد این است که برای ماین پای هیچ نیازی به اتصال به اینترنت و حتی روشن بودن گوشی ندارد (درواقع هیچ پردازشی از گوشی شما نمی گیرد ) ولی الکترونیوم برای استخراج از گوشی شما پردازش می گیرد. ( از رم و cpu و باتری و اینترنت گوشی مصرف می کند.)
   در واقع شعار اصلی توسعه دهندگان رمزارز پی نیز استخراج ارز دیجیتال با موبایل بدون نیاز به پردازش است.

    hamed

    سلام این چیزی که شما میگی ارز پای مگه خرن بدون نیاز به اینترنت و پردازنده به ما اجازه کسب درآمد کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     مدیر

     سلام و احترام.
     ببینید دوست عزیز ، مشخصه که شما اطلاعی از فلسفه ارز دیجیتال و معنای ایر دراپ و علت توزیع ارز دیجیتال رایگان بین مردم ندارید.
     بهتره کمی در این مورد تحقیق کنید. ار مقاله های سایت کسب درامد دلاری نیز می توانید استفاده کنید.
     اگر بخوام خیلی ساده و کوتاه برای شما توضیح بدم ، اول اینکه به نظر شما چرا بیت کوین در حال حاضر اینقدر ارزش پیدا کرده و بین مردم معروف شده ؟
     ارزش و فلسفه ارز دیجیتال به قبول و طرفداری مردم از اون هستش. اگر یک روزی به هر علتی مردم دیگه بیت کوین را به رسمیت نشناسند و قبول نداشته باشند ، دیگه هیچ ارزشی نخواهد داشت. سایر رمزارزها هم به همین صورت هستش. هرچه تعداد نفرات بیشتری یک ارز خاص را بشناسند و قبول کنند ، ارزش بیشتری خواهد داشت. ایردراپها هم دقیقا برای آشنایی بیشتر کاربران در سراسر دنیا به مدت محدودی ارز خودشون را به صورت رایگان توزیع می کنند.بعد از اینکه اون ارز طرفداران زیادی پیدا کرد ، قیمت گذاری شده و ارزش پیدا خواهد کرد و قابلیت خرید و فروش پیدا می کند.
     لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات زیر را مطالعه بفرمایید :

     ایردراپ چیست ؟
     بیت کوین چیست ؟

  مهدیه

  سلام من تو برنامه ی پای اسم و فامیلی واقعیمو وارد نکردمه آیا مشکل پیش میاد

   مدیر

   خیر مشکلی نداره

  Amir

  من خطم سوخته، واسه همین با فیلتر شکن رفتم و با face book وارد شدم، مشکلی نداره این کار؟
  بعدا میتونم پول رو بگیرم؟
  لطفا جواب بدید
  مرسی بابت توضیحاتتون❤️❤️

   مدیر

   سلام و احترام. فعلا می توانید با برنامه پای کار کنید و ارز pi را به صورت رایگان دریافت کنید. ولی در اولین فرصت باید شماره خود را وریفای کنید.در غیر اینصورت در مرحله نهایی امکان برداشت موجودی خود را نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*