برندگان رویداد هکاتون شبکه Pi network

کسب درآمد از ایردراپ

برندگان رویداد هکاتون (مسابقه برنامه نویسی) شبکه Pi network دانشگاههای هاروارد ، کرنل و برکلی آمریکا

pinetwork

به عنوان بخشی از یک ابتکار عمل برای توسعه دهندگان جدید، شبکه Pi با افتخار از سه هکاتون مستقر در ایالات متحده در آخر هفته ۱۴ تا ۱۶ اکتبر در دانشگاه هاروارد، دانشگاه کرنل و دانشگاه برکلی حمایت کرد. در آنجا، برنامه‌نویسان مشتاق دانشجو از سراسر کشور و جهان روی پروژه‌های منحصربه‌فرد بر روی پلتفرم Pi کار کردند و ارز رمزپایه Pi را در برنامه‌های خود گنجانیدند.

در ادامه آخرین پست وبلاگ هکاتون، امروز تیم های برنده خود و پروژه های برنامه Pi آنها را معرفی می کنیم. دانش‌آموزان استثنایی که در HackHarvard، BigRed//Hacks و CalHacks شرکت کردند، هر کدام این فرصت را داشتند که با فناوری Pi کار کنند و مستقیماً از تیم Pi Core یاد بگیرند.

این توسعه‌دهندگان دانشجو از پلتفرم و ابزارهای توسعه‌دهنده با استفاده آسان Pi استفاده کردند و نمونه‌های اولیه خلاقانه‌ای را به نمایش گذاشتند که می‌توان آن را تنها در یک آخر هفته توسعه داد. این پروژه‌های متنوع، پتانسیل بسیاری از محصولات و موارد استفاده بیشتر را نشان می‌دهند که می‌توانند بر روی شبکه Pi ساخته شوند و می‌توانند از یکپارچه‌سازی بلاک چین بهره ببرند. این یکی از ماموریت‌های Pi است که دامنه برنامه‌های کاربردی Web3 را گسترش دهد و افق آنچه را که خدمات مبتنی بر بلاک چین پای می‌تواند برای افراد روزمره در جهان ارائه کند، گسترش دهد.

امروز، برندگان هر یک از سه هکاتونی را که بازدید کردیم را مشخص خواهیم کرد. ایده های نوآورانه تیم ها و استفاده از Pi در برنامه هایشان چیزی است که آنها را متمایز کرده است. این پروژه ها تنها در مدت یک آخر هفته ساخته شده اند و در این مرحله فقط نمونه اولیه هستند. ما خوشحالیم که بسیاری از این شرکت کنندگان هکاتون، از جمله برخی از تیم های ذکر شده در زیر، علاقه و قصد خود را برای ادامه ساخت برنامه های Pi خود نشان داده اند. تیم Core همچنان به ارائه مشاوره های فنی و طراحی به این سازندگان جوان، با هدف پشتیبانی از توسعه آنها در برنامه های تمام عیار Pi ادامه می دهد.

تیم های برنده

در هر هکاتون، شبکه پی یک تیم برنده برجسته را انتخاب کرد و ما هیجان زده هستیم که شما را با پروژه های آنها آشنا کنیم!
برنده هک هاروارد: Sus Drones

در HackHarvard، تیم برنده تلاش خود را بر روی ساخت یک سیستم پهپاد ارتقاء دهنده پایداری متمرکز کردند. این پروژه، Sus Drones، به رهبری Akshay Kumar، Garv Jasuja، Vijay Bhaskar Chiluveru و Muntaser Syed، از یک پهپاد مجهز به حسگر تشکیل شده است که می تواند CO2، CH4 و albedo (بازتاب خورشید) زمین زیر آن را به طور دقیق اندازه گیری کند. نمودار عوامل محیطی

pi_harvard

اعضای تیم Sus Drones جایزه خود را برای “بهترین استفاده از Pi SDK” در دانشگاه هاروارد دریافت کردند.

با استفاده از این اطلاعات، Sus Drones می تواند انتشار کربن یک مزرعه یا هر توده زمین دیگری را محاسبه کرده و اعتبار کربن مربوطه را در شبکه Pi بفروشد. کشاورزان، شرکت‌ها و افراد می‌توانند میزان دقیق انتشار کربن در زمین خود را ببینند و از پلتفرم شبکه Pi و سکه Pi برای خرید یا فروش اعتبار کربن خود استفاده کنند.

چرا شبکه Pi؟ Vijay Bhaskar Chiluveru، گفت که Pi یک شریک هیجان انگیز به دلیل اندازه و موقعیت تاثیرگذارش در Web3 است. آکشای کومار، عضو تیم، اضافه کرد که آنها می‌خواستند از «مخاطبان واضح و کاربرانی که در حال حاضر آنجا هستند استفاده کنند – به علاوه سهولت استفاده از آن بسیار عالی بود زیرا ما چیز زیادی در مورد بلاک چین نمی‌دانستیم».

Pi Network مفتخر است که پروژه های پیچیده را با محیطی که کدگذاری آسانی دارد، ساده می کند. بلاک چین نباید مانعی برای نوآوری باشد و ما از ادامه توسعه پروژه Sus Drones هیجان زده هستیم.

برنده Cornell BigRed/Hacks: NFTree

پروژه دیگری که بر روی پایداری متمرکز شد، تیم برنده BigRed//Hacks، NFTree بود که توسط Atiksh Bhardwaj، Collin Li، Owen Oertell و Žiga Kovačič ایجاد شد.

pi_cornell

تیم NFTree جایزه خود را از سوی عضو تیم اصلی، سواروپ پودل (مرکز) در دانشگاه کرنل دریافت کرد.

NFTree یک پروژه NTF است که بر روی شبکه Pi ساخته شده است و برای تامین مالی و حمایت از کاشت درخت در سراسر جهان طراحی شده است.

چشم انداز NFTree این است که هر NFTree نشان دهنده یک درخت واقعی و منحصر به فرد است و کاربران می توانند این توکن ها را با استفاده از رمزنگاری Pi خریداری و بفروشند. الگوریتم اختصاصی NFTree نوع درخت، مکان، سن و عوامل محیطی و آب و هوایی را در نظر می گیرد تا تخمینی از سلامت و ارزش درخت واقعی را به کاربران ارائه دهد. شبکه Pi و NFTree هم افزایی واضحی داشتند. همانطور که یکی از اعضای تیم Owen Oertell اشاره کرد، “پروژه ما بر روی پایداری متمرکز بود و پلت فرم Pi سازگار با محیط زیست است، بنابراین ما می خواستیم بر روی پلت فرمی بسازیم که با اهداف ما هماهنگ باشد.”

این پروژه به جوامع و افراد این امکان را می دهد که به روش های مجازی اقدام واقعی انجام دهند، و ما هیجان زده هستیم که ببینیم این پروژه چقدر می تواند رشد کند!

برنده CalHacks: Sparkle

در CalHacks، در یک میدان رقابتی با حدود ۲۰۰۰ هکر، Sparkle به عنوان یک برنامه بازی سرگرم کننده با یک جزء NFT درون بازی که به طور یکپارچه با ارز دیجیتال Pi ادغام می شود، برجسته شد. اعضای تیم Sparkle، آیدانا موستافینا، آروبوبیم رومن، مرکسون یوان و خداسون آجودو راهی برای تعامل و سرگرم کردن پایگاه کاربر ما از ۳۵ میلیون کاربر فعال با یک محصول اصلی ساده ایجاد کردند که می تواند در طول زمان گسترش یابد.

pi_calhacks

اعضای تیم Sparkle برنامه خود را به بنیانگذاران شبکه Pi Chengdiao Fan (وسط) و Nicolas Kokkalis (راست) ارائه می دهند.

در Sparkle، کاربران با هدف رشد «Sparkle» خود، و باز کردن سطوح جدید با رسیدن به دستاوردهای خاص، یک بازی بی‌کار را انجام می‌دهند. سپس بازیکنان می توانند از سکه های Pi برای خرید NFT های درون بازی استفاده کنند که هر کدام می توانند پاداش ها یا قابلیت های جدیدی را به گیم پلی خود اضافه کنند. و با قرار دادن Sparkle در اکوسیستم Pi، بازیکنان می‌توانند بعداً این پاور آپ‌های NFT که بازی را تغییر می‌دهند را به بازیکنان دیگر بفروشند.

Godson Ajodo از Team Sparkle به ما بینشی از روند توسعه آنها در Pi داد: «در ابتدا فکر می‌کردیم ایجاد NFT و یک برنامه Pi بسیار پیچیده است. اما در پایان هکاتون، ما توانستیم یک نمونه اولیه کاملاً کارآمد را به نمایش بگذاریم، و از اینکه چقدر به راحتی این کار را در یک روز و نیم انجام می‌دهیم، شگفت‌زده شدیم!

در Pi، ما به همان اندازه تحت تأثیر و هیجان‌زده هستیم تا ببینیم تیم بعدی چه می‌کند!

هکاتون های ایالات متحده، کاربرد و سهولت استفاده از ارز دیجیتال پی را برجسته می کنند

شبکه pi network دارای یک پلت فرم بسیار در دسترس است – نه تنها برای اعضای ما، بلکه برای توسعه دهندگان در سراسر جهان که مایل به ساخت آن هستند. توسعه دهندگان Sparkle، Sus Drones و NFTree از فناوری قابل دسترس Pi استفاده کردند. توسعه دهندگان به هیچ تجربه قبلی در زمینه رمزنگاری یا بلاک چین نیاز ندارند – مراحل ساده برای ساخت یک برنامه Pi عبارتند از (۱) ساخت یک برنامه وب، (۲) افزودن کتابخانه Pi JavaScript و (۳) برقراری تماس های API.

این هکرها توانستند مراحل اولیه برخی از پروژه‌های باورنکردنی را در مدت یک آخر هفته تولید کنند و یک مطالعه موردی اثبات شده از موفقیت ارائه دهند که امیدواریم سایر توسعه دهندگان بتوانند از آن الهام بگیرند.

فراتر از این برندگان، پروژه‌های چشمگیر دیگری فناوری‌های Pi را در طول هکاتون‌ها ادغام کردند که شایسته تذکرات افتخاری هستند. اینها عبارتند از Instafit (یک برنامه بهداشت و درمان و تناسب اندام)، Pi Bakery (یک بازار) و Craft Pi (یک برنامه ed-tech).

با بسیاری از پروژه‌های مرتبط و متنوع که در آخر هفته ایجاد شده‌اند، هکرها هم طیف وسیعی از موارد استفاده برای جامعه Pi و هم برنامه‌هایی را که می‌توانند از توسعه در شبکه Pi بهره ببرند، برجسته کردند.

همانطور که این هکاتون‌ها نشان داده‌اند، ساختن بر روی پلتفرم Pi زیبا و آسان است و راهی عالی برای دسترسی فوری به یک پایگاه کاربر فعال با بیش از ۳۵ میلیون عضو است. توسعه‌دهندگان در شبکه Pi می‌توانند از پرداخت‌های ساده و ادغام‌های احراز هویت کاربر، کارمزدهای پایین تراکنش، پروتکل سازگار با محیط‌زیست و UX یکپارچه برای ایجاد بهترین برنامه‌ها و ابزارهای مفید در کلاس برای میلیون‌ها عضو جامعه جهانی تأیید شده استفاده کنند.

بهترین قسمت؟ با پلتفرم آسان و سازگار Pi، نیازی به زبان های تخصصی یا تجربه خاص بلاک چین برای توسعه در شبکه Pi نیست.

Pioneers، اگر می‌خواهید به این سرگرمی بپیوندید و یک برنامه روی Pi بسازید، در پورتال توسعه‌دهنده Pi توسعه‌دهنده برنامه Pi شوید و به زبان سازگار با جاوا اسکریپت مورد علاقه خود برنامه‌ریزی کنید. اگر نمی‌دانید چگونه برنامه‌نویسی کنید، اما مشتاق مشارکت در اکوسیستم Pi هستید، با پلتفرم Pi همکاری کنید یا به دوستان توسعه‌دهنده خود معرفی کنید تا برنامه‌های Pi مبتنی بر ابزار بسازید. (توجه داشته باشید که این پیوند فقط در مرورگر Pi، خانه اکوسیستم تلفن همراه Pi قابل دسترسی است. برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه توسعه، Github توسعه‌دهنده Pi را اینجا ببینید.)

ما هیجان زده هستیم که ببینیم بعدی چه می سازید! اجازه دهید جریان نوآوری ها جاری شود.

لینک سورس کد پروژه در گیت هاب :

https://github.com/pi-apps/pi-explorer

https://github.com/pi-apps

داکیومنت پروژه برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب که تمایل دارند برنامه های خود را به شبکه بلاکچین pi متصل نموده و از کوین پای  برای پرداختها استفاده نمایند :

https://github.com/pi-apps/pi-platform-docs

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار پروژه پای و همچنین لیست شدن ارز پای در صرافی بایننس و سایتهای معتبر تخصصی کریپتو در دنیا ، به مقاله زیر مراجعه نمایید :

 اعتبار ارز دیجیتال پای نتورک

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارز pi به مقاله های زیر مراجعه نمایید :

⇐ خرید و فروش ارز پای

⇐ قیمت ارز دیجیتال پای Pi

 آموزش کیف پول پای نتورک

برای آموزش نحوه افزایش سرعت استخراج pi  با جذب زیرمجموعه و ریفرال مقاله های زیر را مطالعه بفرمایید :

⇐ رفرال ( Referral ) چیست و روش های جذب آن

==========================================

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار ارز PI NETWORK و جدیدترین روشهای کسب درآمد ، عضو کانال سایت دلاری شوید :

کانال آموزشی کسب درآمد دلاری از طریق ارزهای دیجیتال (تلگرام – روبیکا ): @kasbe_bitcoin

خرید و فروش ارز دیجیتال کانال روبیکا kanal-dolari