سوالات متداول

cnns توکن

سوالات در مورد آموزش روشهای کسب درآمد اینترنتی با دلار 

 سوال اصلی ؟

کار کردن با روشهایی که در وبسایت دلاری معرفی شده است چه مزایا و منفعتی برای من دارد؟

۱- شروع و داشتن یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه صفر

۲- کار پاره وقت و شغل دوم – درآمد اول

۳- درآمد به دلار – دریافت به تومان در حساب بانکی 

۴- امکان افزایش درآمد بدون هیچ محدودیتی

۵- بدون محدودیت زمانی و مکانی و درهرجا و هر زمانی می توانید کسب و کار خود را مدیریت نمایید.

۶- خودتان رئیس خودتان هستید.

۷- ساعات کاری دست خودتان است.

۸- بدون نیاز به تخصص یا تجربه خاصی ، ما همه آموزشهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهیم.

۱- آیا واقعا بدون سرمایه می توان از این روشها پول درآورد؟

بله . تمام سعی ما این است که روشهایی که نیاز به هیچگونه سرمایه ندارند را معرفی نماییم.با سرمایه ( ۰ صفر ) هم می توانید شروع نمایید.

سرمایه شما  فقط  یک موبایل هوشمند یا کامپیوتر متصل به اینترنت می باشد و نهایتا وقتی که می گذارید.البته ناگفته نماند که در بعضی از وبسایتها امکان سرمایه گذاری نیز وجود دارد که ما توصیه نمی کنیم. در صورتی که وبسایت یا برنامه ای نیاز به سرمایه گذاری داشته باشد اعلام می نماییم .

به هر حال تست این روشها برای شما هیچ ریسک یا هزینه ای ندارد. 

۲- این روشها کلاهبرداری نیست؟ 

ما هم مثل شما با این وبسایتها و برنامه ها کار می کنیم و دوست نداریم سرمان کلاه برود! هرچند که متاسفانه  وبسایتها و روشهای کلاهبرداری بسیار زیادی وجود دارد. هدف ما هم این است که روشها و برنامه های مفید و معتبر را پس از تحقیق ، بررسی و تست ، پیدا کرده و به هموطنان عزیزمان معرفی کنیم. در کنار آن روشهای کلاهبرداری و جعلی را نیز معرفی خواهیم کرد.

تست این روشها هیچ ریسکی برای شما ندارد چون هیچ پولی قرار نیست پرداخت کنید.نهایتا دو تا چهار روز ، روزانه یک ساعت (جمعا ۴ ساعت )وقت بگذارید و این کارها را انجام داده و کسب درآمد دلاری را تجربه کنید.

اگر دروغ بود نهایت ضرری که می کنید چند ساعت وقت است. !!!

۳- با این شرایط تحریم ، واقعا چگونه می توان به دلار درامد کسب کرد؟

قرار نیست شما به دلار پول یا اسکناس دریافت نمایید. درواقع چون اکثر برنامه ها و وبسایتهایی که با آنها کار می کنیم خارجی می باشند،درآمدتان به دلار محاسبه و توسط ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به حساب اینترنتی شما واریز می گردد.در این روش ما به کمک ارزهای مجازی مثل بیت کوین ، تحریمها را دور می زنیم.روشی که دولت ایران نیز آنرا تایید کرده و مطمئنا از آن استفاده خواهد کرد. کلیپش را هم در صفحه اول وبسایت می تونید ببینید.

۴- درآمدی که به دست می آورم چگونه به حساب بانکی من منتقل می گردد؟

در برنامه ها ، اپلیکیشنها یا سایتهای ایرانی ، در پنل کاربری ، شماره کارت یا حساب یا شبای بانکی خودتان را ثبت می کنید و پس از برداشت مستقیما به حسابتان واریز خواهد شد. برای برنامه یا سایتهای خارجی که درآن درآمد شما به دلار محاسبه و پرداخت می گردد ، ابتدا باید یک حساب بیت کوین باز نمایید.باز کردن این حساب کاملا رایگان و در کمتر از ۳ دقیقه انجام می شود.

پولهایی که از هر برنامه یا وبسایت به دست می آورید به این حساب واریز می کنید.سپس می توانید توسط صرافی های آنلاین  این پول را تبدیل به تومان نموده و به حساب بانکی خودتان منتقل کنید.

آموزش تصویری ساخت کیف پول را می توانید در  صفحه زیر مشاهده نمایید :

  آموزش ساختن کیف پول یا والت بیت کوین 

⇐ خرید و فروش بیت کوین

به طور خلاصه :

❇️ چطور بیت کوین به دست اومده رو تبدیل به پول کنیم:

شما با ۳ راه میتونید از بیت کوین خودتون استفاده کنید:

۱. با بیت کوین خرید کنید❗️

خیلی از سایت های معروف در دنیا مثل سایت آمازون اجناس رو با بیت کوین هم به فروش گذاشتن شما میتونید وارد این سایت ها (حتی بعضی از گوشی فروشی های کشور) شوید و با بیت کوین خرید کنید.

۲. بیت کوین رو به یک فرد بفروشید❗️

شما میتونید بیت کوین خودتون رو به یک فرد خاص بفروشید و در ازای اون پول حالا چه ریال چه دلار دریافت کنید.

۳. به صرافی های معتبر داخلی بیت کوین رو با اطمینان بفروشید.✔️

✅✅صرافی های اینترنتی مجازی زیادی هستند که در داخل کشور خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو انجام میدن!
این صرافی ها دارای آدرس، شماره تلفن برای ارائه ارزهای دیجیتال هستند. در این صرافی ها طبق دستورالعمل ارسالی از سوی دولت حتما باید هویت خودتون رو به صرافی ثابت کنید تا از حتمال هرگونه سوء استفاده از این ارزها برای کارهای غیر قانونی جلوگیری به عمل بیاد.??

۵- این کار روزانه چقدر وقت نیاز دارد؟

می توانید به این کار به صورت پاره وقت بپردازید.البته در ابتدا هرچقدر وقت بیشتری بگذارید به همان نسبت درآمدتان بیشتر می شود. ولی در صورتی که بتوانید زیرمجموعه بگیرید بعد از مدتی با وقت کمتری به درآمد بیشتری خواهید رسید.و حتی در مواقعی که کار نمی کنید نیز به صورت خودکار پول به حساب شما واریز می شود.(حتی وقتی که خواب هستید)

۶- زیر مجموعه گیری به چه صورت است؟

در بعضی از برنامه ها یا وبسایتها ، بعد از ثبت نام ، در پنل کاربری قسمتی  به نام referal وجود دارد.که به شما یک لینک یا آدرس انحصاری می دهد. با به اشتراک گذاری و معرفی این لینک به سایر دوستان یا افراد دیگر ، و درصورتی که از طریق لینک شما وارد آن سایت یا برنامه شده و ثبت نام نمایند ، درصدی از درآمد آنها به شما تعلق خواهد گرفت.و به صورت تصاعدی باعث افزایش درآمد شما خواهد شد.

البته این نکته مهم ناگفته نماند که برای کار و رسیدن به درآمد هیچ اجباری به زیرمجموعه گیری نیست. ولی در صورتی که بتوانید با کمک آموزشهای ارائه شده در سایت دلاری زیرمجموعه بگیرید درامدهای شما به صورت تصاعدی افزایش پیدا می کند.

۷- درآمد ماهیانه من چقدر می شود؟ آیا با این کار می توان یک شبه پولدار شد؟

این سوال بسیار کلی بوده و رقم دقیقی نمی توان گفت. زیرا درآمد شما  به میزان وقتی که می گذارید ، قیمت جهانی بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال ، قیمت دلار ، تعداد سایتها و برنامه هایی که کار می کنید ، میزان درآمد و تعداد زیرمجموعه هایی که دارید بستگی خواهد داشت.

ماهیانه از چندصدهزار تومان تا چندین میلیون تومان می توان درآمد کسب کرد.به طور میانگین می توان گفت در صورتی که به تنهایی کار کنید ( بدون زیرمجموعه گیری ) با روزانه ۴ تا ۸ ساعت وقت بعد از دو تا سه ماه به درآمد حداقل حقوق اداره کار خواهید رسید.( حدود یک تا دو میلیون تومان ) . با زیرمجموعه گیری به درامدهای بسیار بالاتری نیز دست خواهید یافت.

دقت کنید که ما به هیچ عنوان قول یک شبه پولدار شدن نمی دهیم.شما در واقع برای خودتان از این طریق یک کسب و کاری بدون هیچ سرمایه ای خواهید داشت.و پس از مدت زمانی در صورتی که طبق اصول آموزشی ما پیش بروید درآمدتان افزایش پیدا خواهد کرد .و هنگامی که به درآمد معقولی رسیدید در صورت تمایل می توانید برای افزایش درآمدتان و تبلیغات هزینه نمایید. ما روش کار را به شما آموزش خواهیم داد.

صادقانه بگوییم اگر کسی به شما قول یک شبه پولدار شدن داد باید در کار او شک کنید! !! ولی متاسفانه اکثر ما ایرانی ها به دنبال یک شبه پولدار شدن بدون کار و زحمت هستیم!!!

۸ – آیا این کار به تخصص خاصی نیاز دارد؟

خیر.  فقط در حد اینکه بتوانید با کامپیوتر و اینترنت وشبکه های اجتماعی مثل تلگرام کار کنید. آموزش روش انجام کار هم بسیار ساده می باشد که  به صورت رایگان در وبسایت ذکر شده است.

۹- زبان انگلیسی من خوب نیست. آیا می توانم کار کنم؟

بله . نیازی به دانستن زبان انگلیسی نیست. فقط در حد خواندن چند کلمه و اصطلاح ساده که همه آنها را در آموزشها به شما یاد خواهیم داد.

۱۰ – کدام روش برای کسب درآمد بهتر است؟

توصیه ما این است که درصورت امکان برای رسیدن به درآمد بیشتر از همه روشها استفاده نمایید.ولی در نهایت نیز می توانید به میل خودتان انتخاب کنید.

۱۱- این وبسایتها و روشها سیستمهای هرمی نیستند؟

خیر. هرچند که در بعضی از روشها ، امکان زیرمجموعه گیری وجود دارد ، ولی بزرگترین مشخصه سیستمهای هرمی این است که اولا برای ورود و ادامه کار در آنها،سرمایه گذاری اجباری می باشد و افراد از سرمایه گذاری زیرمجموعه ها سود کسب می کنند. و در صورتی که شخصی نتواند زیرمجموعه بگیرد ضرر خواهد کرد. ولی در روشهایی که ما به شما معرفی می کنیم، اولا که بدون هیچ سرمایه ای می توانید شروع به کار و کسب درآمد نمایید.دوما بر اساس وقتی که می گذارید ، تنهایی و حتی بدون کسب زیرمجموعه نیز می توانید پول در بیاورید.

۱۲- آیا این کارها و درآمد آنها  حلال و قانونی است؟

بله . شما با انجام یک سری کارهای ساده مثل : دیدن و کلیک روی تبلیغات ، گذاشتن پست و کامنت ، حل مسائل ساده ریاضی ، نصب یک نرم افزار یا اپلیکیشن مفید و کاربردی و معرفی آن به دوستان خود ، پر کردن فرم نظرسنجی  و . . .  درآمد کسب می کنید. انجام این کارها هیچ گونه مشکل شرعی ندارد. 

کار با ارزهای مجازی مثل بیت کوین نیز قانونی می باشد. که خبر آن در اخبار سراسری پخش شد . خبرش را می توانید در این صفحه  ببینید. (  کسب درآمد دلاری )

همچنین بخوانید :

⇐⇐   اطلاعیه  بانک مرکزی در مورد رسمی و قانونی شدن خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین در ایران 

۱۳ – من روش گرفتن زیرمجموعه را بلد نیستم ،چگونه می توانم به درآمد بیشتری برسم؟

اولا بزرگ ترین مزیتی که روشهای معرفی شده دارد این است که نیازی به سرمایه گذاری و پرداخت پول نیست.و شروع به کار در آن هیچ ریسکی ندارد. پس شما به هرکس این کارها را معرفی نمایید دلیلی برای عدم قبول آن وجود ندارد.

دوما با روشهایی که به شما معرفی می کنیم و به تنهایی نیز می توانید درآمد داشته باشید ولی با دریافت آموزشهای حرفه ای تبلیغات در اینترنت و کسب زیر مجموعه های بیشتر پس از مدتی حتی با انجام کار کمتری ، می توانید به درآمدهای میلیونی برسید.

سوما بعضی از روشها اصلا نیازی به زیرمجموعه گیری ندارد و شما می توانید به تنهایی کار کنید و درامد داشته باشید.

این مجموعه آموزشی به زودی آماده و اطلاع رسانی خواهد شد.

۱۴ – آیا وبسایتهای معرفی شده همان سایتهای کلیکی می باشند که از طریق کلیک روی تبلیغات در آنها  می توان درآمد کسب کرد؟

 بعضی از وبسایتهای معرفی شده جزو سایتهای کلیکی برتر جهان می باشند. ولی ما روشهای  دیگری نیز در  این مجموعه معرفی کرده ایم.شاید تا سال گذشته ، کار کردن در سایتهای کلیکی به تنهایی زیاد با صرفه نبود ، ولی با افزایش قیمت دلار ،با کلیک بر یک آگهی ، از ۳۰ تا ۲۰۰ تومان دریافت خواهید کرد. که در حال حاضر به صرفه می باشد. در صورتی که میانگین قیمت هر کلیک را ۵۰ تومان در نظر گرفته و روزانه ۵۰۰ کلیک انجام دهید  می توانید فقط از همین طریق ماهیانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان درامد داشته باشید.

۱۵- فقط با سایتها و برنامه های خارجی کار می کنیم؟

تکیه و تاکید ما بیشتر روی سایتها و برنامه های خارجی می باشد. البته وبسایتها و برنامه های ایرانی مفید را نیز معرفی خواهیم کرد.

۱۶- چقدر زمان می برد تا به درآمد برسم؟

از روز اول شروع به کار با هر کدام از روشها به درآمد خواهید رسید. و درآمدتان مستقیما به پنل کاربری خودتان واریز خواهد شد.

۱۷- آیا شما هم مثل خیلی از سایتها پکیج کسب درامد می فروشید؟

خیر. کلیه آموزشهای مربوط به وبسایتها و برنامه هایی که برای درآمدزایی در سایت دلاری معرفی شده رایگان می باشد.

قابل ذکر است که بعضی از سایتها همین آموزشها را به عنوان پکیج کسب درآمد می فروشند.

۱۸ – چرا وبسایت دلاری نماد اعتماد الکترونیک ندارد؟ ما چگونه می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟!

بر طبق تعریف سازمان صنایع و معادن ، وبسایتهایی نیاز به نماد الکترونیک دارند که درآنها نیاز به درگاه بانکی برای تراکنشهای مالی در ازای فروش کالا و یا خدمات به کاربران باشد.

درحال حاضر به سایتهایی که در زمینه رمزارزها فعالیت می کنند نماد اعتماد الکرونیکی داده نمی شود.

اول اینکه سایت dolari.ir تنها یک وبسایت آموزشی رایگان بوده و کالا یا خدماتی به فروش نمی رساند و شما به ما هیچ پولی پرداخت نمی کنید. 

صرفا معرفی تعدادی وبسایت و برنامه یا اپلیکیشن می باشد. 

دوم اینکه این وبسایت زیر نظر گوگل ایران است . وبسایت گوگل ایران یک موتور جستجوی آگهی ها و نیازمندی های تجاری است که از سال ۱۳۹۱ تا کنون مشغول به فعالیت است.

۱۹- ساتوشی ( satoshi ) چیست ؟

ساتوشی واحد کوچکتر بیت کوین می باشد. هر یک عدد بیت کوین برابر با یک صد میلیون ساتوشی است.

واحدهای بیت کوین

۲۰ – به چه دلیل این سایتها و برنامه ها یا اپلیکیشنها به ازای انجام فعالیتهای ساده به من پول می دهند ؟ چه سودی برای آنها دارد ؟!!! 

جوابش به  همان  دلیلی است که اپلیکیشنهایی مثل روبیکا ، آپ ، هفت هشتاد و . .   برای اینکه کاربران فقط آنها را رایگان  نصب کنند  تبلیغات و هزینه های میلیاردی در تلویزیون  ایران می کنند !!! 

در واقع هدف اصلی سرمایه گذاران این سایتها یا برنامه ها ، جذب مخاطبان و کاربران بیشتری است. هر چه تعداد کاربران یک سایت یا اپلیکیشن بیشتر باشد ، ارزش بیشتری پیدا می کند. درآمد این سایتها و برنامه ها هم می تواند از جذب تبلیغات باشد و هم در کنار ارائه خدمات مفید رایگان ، می توانند از ارائه یک سری خدمات پولی یا فروش کالا و محصول نیز درآمد داشته باشند. 

۲۱ – منظور از کسب بیت کوین رایگان چیست ؟ آیا واقعا می توان بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال را رایگان بدست آورد؟

بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال معتبر ، در واقع مانند پول یک دارایی محسوب شده و دارای ارزش می باشند. همانطور که هیچ کس به شما رایگان پولی پرداخت نمی کند کسب درامد واقعی رایگان هم نداریم!

همانطور که شما برای بدست آوردن پول (منظور از راه حلال و شرعی می باشد ) یا باید کاری انجام دهید یا در جایی سرمایه گذاری نمایید، منظور از روشهایی کسب بیت کوین رایگان که در سایت کسب درآمد دلاری بیان شده در واقع به دست آوردن بیت کوین یا سایر رمزارزها در ازای انجام دادن کار (بدون نیاز به سرمایه گذاری ) می باشد.

============================================

در سایت دلاری طرفدار هیچ سایت یا وبگاهی نیستیم مگر آنکه دنباله رو حق و انصاف باشد و به گفته های خود عمل کند. همچنین برنامه ها یا اپلیکیشنهایی که به شما معرفی می کنیم تست شده هستند. به هرحال برنامه ها ، اپ ها یا سایتهایی که در سایت دلاری معرفی می شوند را ۱۰۰درصد تضمین نمی کنیم و درصورتی که در برنامه یا سایتی به مشکل برخورد نماییم سریعا اطلاع رسانی خواهد شد. لطفا سعی نمایید هرچند روز یک بار، سایت را بازبینی نموده و عضو کانال اطلاع رسانی به آدرس زیر شوید تا از آخرین اخبار و برنامه ها و سایتها و روشهای درآمدزایی جدید اطلاع کسب کنید.

فریب دیگران را نخورید!

دوستان عزیز، هیچ آسانسوری وجود ندارد، راه آن است که قدم به قدم پیموده شود، پس خواهشمندیم فریب پکیج های کسب درآمد در ۳ دقیقه یا کسب درآمد در ۱ ساعت را نخورید بنده تمام این پکیج ها را مشاهده کردم و یک سیاه بازی و سرکار گذاشتن مخاطب است که هیچ آینده ای ندارد.

فروشنده های پکیجهای کسب درآمد با فروش آنها فقط  جیب خود را پر می کنند.

امروز برای همیشه ایده کسب درآمد اینترنتی آسان و بدون زحمت را از سرتان بیرون کنید و شک نکنید که برای هر پیشرفتی حتی در دنیای اینترنت نیاز به تلاش و برنامه ریزی زیادی دارید.

پس باید چه کار کنم؟

همانطور که یک دکتر، سالها تلاش کرده و درس خوانده تا به این درجه و ثروت مالی در ایران برسد، کسب درآمد از اینترنت هم همینگونه است. ولی در زمان بسیار کمتر . اگر شما روش های درست آن را بلد باشید و روزانه خوب تلاش کنید، پس از مدتی میتوانید درآمدی میلیونی و حتی بیشتر از یک شغل ثابت داشته باشید.

در صورتی که سوال ، نظر یا انتقادی دارید خوشحال می شویم از همین قسمت برای ما ارسال فرمایید.

==========================================

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار و جدیدترین روشهای کسب درآمد ، عضو کانال سایت دلاری شده یا به صفحه زیر مراجعه نمایید :

⇐  چگونه از طریق سایت دلاری شروع به کار و کسب درآمد نمایم ؟  

کانال آموزشی کسب درآمد دلاری از طریق ارزهای دیجیتال : @kasbe_bitcoin

 

kanal-dolari
28 نظرها

  Reza

  سلام من وارد برنامه coinnessشدم وثبت نام کردم اما زمانی که رفتم پروفایل مو تکمیل کنم رمز نمیاد کد کپچا رو هم حل میکنم اما هیچی لطفا کمکم کنید

   مدیر

   بعضی مواقع پیامکها به دلیل سیستم فیلترینگ مخابرات دریافت نمیشه.
   لطفا مجددا امتحان کنید یا تا یک روز دیگه صبر کنید

  _-YAS-_

  سلام خسته نباشید میشه چنتا سایت رو معرفی کنین که بهترین و بیشترین پرداخت رو دارن بنده میتونم در روز ۱۸ ساعت وقت بزارم و فعالیت کنم. با تشکر

   مدیر

   سلام و احترام.
   دوست عزیز ما سعی کردیم لیست بهترین سایتها و برنامه ها را معرفی کنیم. اگر به همه دسته بندی های منوی بالای سایت کسب درآمد دلاری از اینترنت مراجعه کنید به صورت مرتب شده سایتها و برنامه ها معرفی شدند.
   برای افزایش درآمد خودتون سعی کنید همزمان از همه روشهای معرفی شده استفاده کنید.
   موفق باشید

  Mohammad

  سلام
  واقعاسایتتون عالیه الان من نزدیکه ۵ساعته توسایتتونم واقعامطالب مفیدی داریدخداعوضشوبهتون بده
  سوالی داشتم ازتون
  که v-p_sبنظرتون ازکجاتهیه کنم؟
  واینکه باتهیه کردن این چیزدیگه توسط سایت یابرنامه ای شناسایی نمیشیم وخیالمون راحت باشه؟؟
  وایاباداشتن این میشه حساب پی پال هم بازکردتوایران؟؟؟

  ممنون میشم راهنماییم کنید

  باتشکرفراوان…

   مدیر

   با سلام و احترام
   ممنون از لطفتون. امیدوارم آموزشهای سایت کسب درامد دلاری براتون مفید واقع شده باشه.
   ببینید دوست عزیز تهیه یک سرور vps کار خیلی راحتیه. با یک سرچ ساده شرکتها و سایتهای زیادی هستند که می تونید ازشون vps بخرید. یک vps ویندوزی با یک گیگ رم و یک هسته cpu جواب میده و می تونید با هزینه ماهیانه ۸۰ هزار تا صد هزار تومان تهیه اش کنید.
   و برای کار کردن با حسابهای پی پال حتما باید با vps کار کنید و اینطوری دیگه ریسک تحریم و بلاک شدن حسابتون از بین میره.
   موفق باشید.
   البته این نکته مهم فراموش نشه که برای کار کردن با سایتها و برنامه هایی که در سایت دلاری معرفی شده اند نیازی به vps و حساب پی پال ندارید. فقط برای بعضی از سایتها نیاز به فیلتر شکن دارید.
   برای برداشت درآمدها هم نیازی به حساب پی پال ندارید . کافیست یک کیف پول ارز دیجیتال بسازید که ساخت اون هم کاملا رایگان و در کمتر از ۵ دقیقه انجام خواهد شد. آموزش اون در قسمت آموزشهای سایت هستش.

    پیمان

    سلام ببخشید ینی اگر حساب پیپال ایرانی بسازیم و باVPS وصل بشم

    نمیتونن ریپورتمون کنن؟؟

     مدیر

     پی پال کلا کاربران ایرانی را تحریم کرده و شما با مشخصات ایرانی نمی تونید با این حساب کار کنید.
     همانطور که در پاسخ به دوست مان گفته شد برای کار کردن با سایتها و برنامه هایی که در سایت دلاری معرفی شده اند اصلا نیازی به vps و حساب پی پال ندارید.

  محمد

  سلام در مورد اپلیکیشن server mining چیزی میدونید؟توی گوگل پلی هم هستش؟ و هرروز حدود ۰٫۰۶ تراهش برای افزایش سرعت استخراج بونوس میده.میخواستم ببینم معتبره و کسی ازش برداشت داشته.خواهشا جواب بدین یکبار دیگم این سوالو پرسیدم جواب ندادید.

   مدیر

   سلام و احترام
   متاسفانه اکثر سایتها و برنامه هایی که هش(پردازش ماینینگ ) می فروشند اسکم هستند و از سیستمهای پانزی استفاده می کنند.
   بهتره داخلشون سرمایه نگذارید.
   در مورد سیستمهای پانزی می تونید به مقاله زیر مراجعه نمایید:
   https://dolari.ir/1213

  FAR

  سلام

  من با یه مشکل مواجه شدم لطفا کمکم کنید بعد از اینکه مطالبی از سایت شما و دیگر سایتها خواندم
  خواستم در سایت کوین پات ثبت نام کنم یه جیمیل (غیراز این جیمیل) و پسورد فقط نوشتم ولی دیگه تا آخرش نرفتم
  چون گوشیم زنگ خورد اینترنت گوشیم قطع شد منم دیگه صفحه ثبت نام رو کامل نکردم و بستم
  حالا هرچی میخوام سایت کوین پات بیاد که ثبت نام کنم ارور میده که عدد ارورها با هر بازکردن صفحه تغییر میکنه
  -ارور ۵۲۳-ارور ۵۲۲- ارور ۵۲۴
  Cloudflare Ray ID:شامل اعداد و حروف
  ۲۰۱۹-۱۰-۲۱ ۰۰:۵۷:۱۳ UTC
  آخرشم آی پی رو نوشته
  لطفا کمکم کنید

   مدیر

   سلام و احترام.
   دو حالت دارد. اگر ثبت نام شما در سایت کوین پات تکمیل شده باشد که می توانید از صفحه وروود لاگین کنید. اگر خطا داد فراموشی پسوورد بزنید تا پسوورد جدید براتون ایمیل بشه. اگر ثبت نام نشده باشید که دوباره سعی کنید. اگر خطا داد با یک ایمیل جدید در coinpot ثبت نام کنید

  fan

  ✅سلام دوست من توام دلت میخواد با این قیمت دلار درآمد دلاری داشته باشی😍💸💸 ولی نمیدونی چجوری!یا بخاطر تحریما و این جریانا میگی نمیشه میخوام یه راهی رو بهت معرفی کنم تا بتونی روزی ۱۰۰تا ۹۰۰ دلار کسب درآمد کنی💵 فقط با یه کلیک مهمتر از اونم اینه که پول رو به حساب بانکی داخل ایران خودت میریزه و نیازی به حساب بین‌المللی نیست فقط کافیه توی این سایت ثبت نام کنی 👇👇👇

  egmoney.xyz/2763261561153
  فرصتو از دست نده🥰

   مدیر

   با سلام.
   این پست دوستمان را عمدا حذف نکردیم.
   ببینید این سایت و سایتهای مشابه اسکم هستند.وقت تان را بیخود در چنین سایتهای کلاهبرداری تلف نکنید.
   خوبه یک کم قبل از انجام کاری درموردش تحقیق کنیم. آخه با کدام عقل سلیمی جور درمیاد با چندتا کلیک روزی ۹۰۰ دلار پول درآوورد؟!!!
   خیلی جالبه که ما کامل درمورد چنین سایتهای کلاهبرداری در سایت دلاری توضیح دادیم، بازم عده ای میان اینجا تبلیغ چنین وبسایتهایی را می کنند !!!
   معرفی وبسایتهای اسکم و کلاهبردار

  امیر اریان

  ببخشید سلام مدیر بزرگوار
  من میخواستم بره سایت yavmoney.xyz میخواستم با لینکی که سایت بهم داده بود زیر مجموعه بگیرم یکی که میخواست با استفاده از لینکم وارد سایت بشه این پیغامو سایت بهش داد
  error!
  Username Containt illegal
  characters or space
  این ینی چی
  کجای ثبت نامش ایراد داشته که اینو فرستاده

   مدیر

   سلام و احترام
   دوست عزیز این سایت اسکم هست.برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه زیر مراجعه کنید :
   معرفی وبسایتهای اسکم و کلاهبردار

  ازیتا

  سلام من سایت و حرف های شما رو مطالعه کردم و نسبت به بیت کویین آگاهی دارم اما از نحو ثبت نام و استخراج متوجه نمیشم من میخام شخصی باشه حضوری بهم اطلاعات بده امکانش هست؟؟؟

   مدیر

   با سلام و احترام
   ببینید دوست عزیز به علت مشغله زیاد متاسفانه امکان آموزش حضوری وجود ندارد. ( اگر درمورد بیت کوین اطلاعات داشته باشید می دانید که استخراج به عبارت خیلی ساده یعنی به دست آوردن بیت کوین با استفاده از دستگاه های مخصوص این کار ( ماینر ) یا استخرهای مخصوص این کار یا تجهیزات سخت افزاری مخصوص و ما در زمینه استخراج بیت کوین فعالیت نداریم.
   سایت دلاری فقط یک سایت آموزشی است که تعدادی وبسایت و اپلیکیشن و برنامه همراه با آموزشهای رایگان به کاربران محترم معرفی می کند و کاربران می توانند با انجام دادن فعالیتهای ساده در این سایتها و برنامه ها به صورت دستمزد بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال را بدست آورند.

  مجتبی

  سلام و خسته نباشین
  آیا با دسکتاپ هم میشود با این برنامه فعالیت کرد؟
  taurus یعنی چه؟من با دسکتاپ وارد شدم چنین کلمه ای را مشاهده کردم
  ممنون

   مدیر

   اگر منظورتان اپلیکیشن PIVOT هست باید عرض کنم که این یک برنامه موبایلی هستش البته از طریق سایت pivot.one نیز امکان وارد شدن به حساب کاربری و دسترسی به دارایی خود را دارید.
   taurus اسم یکی از پروژه های پیوت هستش که در آن کاربران می توانند در صرافی غیر متمرکز بایننس به ترید یا خرید و فروش توکن PVT بپردازند.

  امین

  سلام
  چطور می تونم از سایت neobox پول برداشت کنم؟ در سایت چیزی در این مورد ندیدم.فکر نمی کنم قابلیت پرداخت با بیت کوین داشته باشه.ایا حتما پی پال و … نیاز هست؟

   مدیر

   وقتی حساب تون به حداقل مبلغ برداشت برسه ( ۲ دلار ) قسمت برداشت براتون فعال میشه

  وریا

  سلام ، یه راهنمایی میخواستم ، سایتی خارجی رو سراغ ندارین که با مثلا ۵ دلار و با یک کلیک زیر مجموعه بشیم و بهمون کد ریفرال بده و دیگران با زدن این لینک زیر مجموعه ما بشن و لازم نباشه کلیک انجام بدیم یا فیلم و تبلیغ ببینیم ، شاید خوش بینانه باشه ولی با قدرتی که از نتورک سراغ دارم مطمئننا همچین چیزی وجود داره ، ممنون میشم راهنمایی کنین .

   مدیر

   اگه منظورتون این هست که فقط ثبت نام کنید و بدون انجام فعالیت و فقط با زیرمجموعه گیری به درآمد برسید ، در اکثر سایتهای فاست یا پرداخت بیت کوین رایگان و بعضی از سایتهای کلیکی می تونید بدون سرمایه گذاری این کار را انجام بدید. این سایتها در وبسایت دلاری معرفی شدند. . ولی به هرحال جزو قوانین بعضی از سایتهای کلیکی هست که اگه خودتون فعالیت نداشته باشد ، نمی توانید از زیر مجموعه ها درآمد کسب نمایید.
   ولی موردی که شما فرمودید ، اگه سرمایه گذاری یا پرداخت اولیه پول اجباری باشه ،این یک سیستم هرمی محسوب میشه و درآمدش هم حرام است و ما اصلا کار در چنین وبسایتهایی را توصیه نمی کنیم.

  رحیم

  با تشکر از راهنمایی هاتون . چند سوال ذهن من رو مشغول کرده . افتتاح حساب اینترنتی paypal توی یک کشور دیگه چطوریه ؟ برای برداشت از حسابی که تو ایران نیست چطور میشه برداشت کرد ؟ برای افتتاح حساب مشخصات چی باید داد ؟ بالاخره آدرس نشونی روز ماه سال تولد میخواد دیگه ؟ در باره بیت کویین منم تو تلویزیون دیدم . الان ارزش هر بیت کویین چقدر است ؟
  آیا صرافی ها این ارزهای مجازی رو خریداری میکنند ؟ با تشکر

   مدیر

   با سلام و احترام. ببینید paypal کلا ایران را تحریم کرده و شما با مشخصات ایرانی نمی تونید مستقیما حساب باز کنید و درصورت باز کردن احتمال مسدود شدن داره. به خاطر همین ما با سایتها و برنامه هایی کار می کنیم که امکان کار کردن با حساب بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را دارند. باز کردن حساب بیت کوین نیز فقط چند دقیقه زمان می بره و کاملا رایگان و کار با آن ساده می باشد. برای آموزش افتتاح حساب خرید و فروش بیت کوین به آموزشهای زیر مراجعه نمایید:
   آموزش ساخت کیف پول بیت کوین
   خرید و فروش بیت کوین

  علیرضاابراهیمی

  سلام،خواستم بدونم برای دریافت از سایتهwahtsAround کدوم قسمت باید برم؟واینکه از طریق پی پال هم پرداخته وجه داره این سایت؟ممنون بابت زحماتتون خدا خیرت بده.

   مدیر

   سلام و احترام.
   برای دریافت برنامه wahtsAround و آموزشهای آن لطفا به این صفحه مراجعه فرمایید.
   https://dolari.ir/612
   در این wahtsAround شما می توانید با امتیازات بدست آمده گیفت کارت بگیرید یا درآمد خودتون را از طریق پی پال یا ارز اتریوم دریافت نمایید.اطلاعات بیشتر در مورد گیفت کارت :
   https://dolari.ir/207
   همین که بتوانیم در ان شرایط سخت اقتصادی منبع درآمدی برای هموطنان گرامی مان معرفی کرده و مشمول دعای خیر شما شویم ، یک دنیا برامون ارزش داره.
   سربلند و موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*