خرید و فروش ارز آلفا نتورک

کسب درآمد از ایردراپ

خرید و فروش ارز آلفا نتورک (Alpha network) 

فروش ارز آلفا نتورک

برای آموزش نصب برنامه و استخراج ارز آلفا نتورک و کسب درآمد از این اپلیکیشن لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید ( کلیک کنید ) :

 آموزش کسب درآمد از برنامه آلفا نتورک

ترجمه آخرین اطلاعیه تیم ارز دیجیتال آلفا نتورک در مورد امکان خرید و فروش ارز آلفا نتورک :

ما خوشحالیم که یک اعلامیه رسمی ارائه می دهیم که شبکه آلفا را برای همیشه تعریف می کند. سرویس تبادل آلفا (Alpha Exchange) در حال توسعه است و به زودی راه اندازی خواهد شد!

این سرویس به ماینرها این امکان را می دهد که بخشی از ارز آلفای خود را بفروشند یا بیشتر بخرند. بهترین قسمت؟ قیمت گذاری تنظیم شده به صورت خودکار تضمین می کند که همه با قیمت منصفانه معامله می کنند. علاوه بر این، اگر می خواهید شروع به فروش کنید، هر بار که سرمایه گذار آلفا را خریداری می کند، بخشی از آستانه تعیین شده خود را می فروشید.

این اکوسیستمی را که تیم پروژه همیشه تصور می کرد تکمیل می کند.
پس از انتشار پلت فرم Alpha Exchange، تیم بر مقیاس‌پذیری و بهینه‌سازی شبکه و همچنین ابزارهای کاربردی برای تسهیل آلفا برای موارد مختلف مانند: بازی‌ها، Metaverse، NFT و موارد دیگر تمرکز خواهد کرد.

تیم شبکه آلفا

قابل ذکر است که هم اکنون شبکه اصلی alpha network یا همان main net راه اندازی شده است و کاربران می توانند توکن های آلفا را در این شبکه ارسال یا دریافت نمایند.

از طریق اکسچنج آلفا نتورک ، این پروژه به شبکه پالیگان و اتریوم متصل شده و امکان انجام تراکنشها در این شبکه برای کاربران و استخراج کنندگان ارز آلفا نتورک فراهم می شود.

آموزش نحوه ارسال و دریافت توکن آلفا از طریق اپلیکیشن :

۱- دریافت توکن آلفا :

برای دریافت آدرس کیف پول خود ، ابتدا در صفحه اصلی برنامه ، طبق عکس زیر روی گزینه (Connect Wallet now)

کلیک یا لمس نمایید :

ارز آلفا

سپس طبق عکس زیر روی آیکن آدرس بزنید تا آدرس کیف پول شما در حافظه گوشی ذخیره شده و می توانید برای دریافت توکن alpha آنرا برای دیگران ارسال کنید.

آلفا نتورک

۲- برای ارسال توکن آلفا :

ابتدا از آیکن پایین گوشه سمت راست وارد قسمت کیف پول شوید.

سپس طبق شکل از از منوی Transfer در قسمت Receiver   آدرس مقصد را وارد نموده و مقدار ارز ارسالی را در قسمت Amount درج کنید و سپس دکمه Transfer را بزنید

ارز alpha

تذکر بسیار مهم :

در بعضی از مواقع برای وارد کردن آدرس مقصد، هنگام لمس روی آیکن Receiver ، گزینه کپی کردن در گوشی فعال نمی شود. ( احتمالا اشکال در برنامه است)

برای رفع این مشکل طبق شکل بالا ، در کادر یک کلمه تایپ کنید (مثلا dolari طبق عکس بالا) سپس دوبار پشت سر هم (شبیه به دابل کلیک) روی کلمه تایپ شده بزنید تا گزینه ( copy- paste … ) فعال شود و بتوانید آدرس مقصد که از قبل کپی نموده اید وارد نمایید.

خرید و فروش ارز دیجیتال کانال روبیکا kanal-dolari