ارز دیجیتال آلفا نتورک چیست ؟

کسب درآمد از ایردراپ

ارز دیجیتال آلفا نتورک (alpha network) چیست ؟

برای آموزش نصب برنامه و استخراج ارز آلفا نتورک و کسب درآمد از این اپلیکیشن لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید :

آموزش کسب درآمد از برنامه آلفا نتورک

توضیحات زیر بر اساس وایت پیپر سایت آلفا نتوورک ترجمه شده است :

شبکه آلفا چیست؟

ارز دیجیتال آلفا یک سیستم انقلابی است که جایگزینی برای مدل‌های ارزهای دیجیتال موجود با تمرکز بر تعادل عرضه و تقاضا در بازار ارائه می‌کند. دیدگاه شبکه آلفا ارائه یک تجربه ساده، ایمن و قوی برای هر بازیکن (ماینر) در کسب سکه آلفا، یک دارایی دیجیتال نسل بعدی است.

تجربه ماینینگ با گوشی موبایل ساده است و باعث می‌شود همه بدون در نظر گرفتن پیشینه یا دانش قبلی در صنعت کریپتو، بتوانند تنها با ضربه زدن روی دکمه‌ای روی گوشی خود، ارز دیجیتال آلفا کسب کنند. بهترین بخش این مفهوم این است که شروع به کار و استخراج سکه آلفا (فقط برنامه ما را دانلود کنید) تا زمانی که عرضه ادامه دارد کاملاً رایگان است (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح دهید).

فازهای پروژه

این پروژه در سه فاز ساختار یافته است تا یک نمای کلی آسان و قابل درک از برنامه توسعه از تیم ایجاد شود. هر مرحله نشان دهنده نقطه عطفی برای شبکه آلفا است و می تواند توسط یک رویداد خاص راه اندازی شود.

فاز ۱ – استخراج و پایگاه کاربر (در حال حاضر در این فاز هستیم)

فاز اول پروژه راه‌اندازی برنامه استخراج اولیه شبکه آلفا را پیشنهاد می‌کند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با کسب سکه آلفا شروع به مشارکت در سیستم کنند. این برای هر دو دستگاه Android و iOS به صورت مرحله‌ای و با انتشار اولیه در Android و سپس iOS انجام می‌شود. این مرحله با بهبودهای کلی در پلتفرم ادامه می یابد تا زمانی که برنامه کیف پول شبکه آلفا برای بازار آماده شود، که انتظار داریم بین ۳ تا ۶ ماه باشد.

فاز ۲ – معاملات و ادغام

برنامه کیف پول شبکه آلفا منتشر شده است و سیستمی امن برای بازیکنان فراهم می کند تا تراکنش ها را انجام دهند، موجودی، تاریخچه تراکنش ها را مشاهده کنند و برخی گزینه ها برای سرمایه گذاری سکه آلفا برای فرصتی برای کسب درآمد بیشتر. اما اینها بعداً فاش خواهند شد – این بزرگ است! ? این فاز تا زمانی که استخر سکه آلفا توسط کاربران آن تخلیه شود ادامه دارد.

فاز ۳ – انتشار کامل، ماینینگ بسته خواهد شد

نرم افزار گره استخراج فیزیکی (PMN) برای رایانه شما منتشر شده است (ما انتظار داریم که از زمان تخلیه استخر آلفا سکه حدود یک تا دو ماه طول بکشد).

این نرم افزار تراکنش های سیستم را تأیید می کند تا به یک سیستم کاملاً غیرمتمرکز دست یابد که در آن تنها رجیستری کامل تراکنش ها برای اهداف شفافیت در دامنه شبکه آلفا نگهداری می شود. این نرم افزار واحدهای سکه آلفا جدیدی تولید نمی کند، اما در عوض به کاربرانی که نصب آن را انتخاب می کنند، این فرصت را می دهد تا در کمیته شبکه آلفا شرکت کنند و در تصمیم گیری در مورد آینده پروژه نظر داشته باشند. در زمان فاز سوم، برنامه استخراج شبکه آلفا بسته است زیرا استخر استخراج اکنون خالی است. کیف پول راه دائمی برای استفاده از سکه آلفا در معاملات است و نرم افزار PC PMN جدید معرفی شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد این مرحله با نزدیک شدن به زمان آن منتشر خواهد شد. همه چیز به مدت زمانی بستگی دارد که شبکه آلفا برای جمع آوری یک پایگاه کاربری به اندازه کافی بزرگ برای تخلیه استخر سکه آلفا نیاز دارد.

مسئله

بازار روزافزون ارزهای دیجیتال در چند سال گذشته از اثر توپ برفی در رواج این مفهوم در میان توده‌ها بهره برده است. با ظهور دارایی‌های دیجیتالی مانند بیت‌کوین یا اتریوم، ارزش آن‌ها به‌طور مداوم تحت تأثیر افرادی که سکه‌ها را استخراج می‌کنند، قرار گرفته است که در نهایت باعث افزایش سرسام‌آور قیمت این ارزهای دیجیتال شده است. در حالی که در نگاه اول این به نظر یک داستان با پایان خوش است که در آن ماینرها برنده بزرگی هستند، واقعیت پشت آن خلاف این را ثابت می کند. ارزش این دارایی ها بر اساس روز به روز بیشتر شبیه یک بازی قمار است تا یک فرصت سرمایه گذاری عاقلانه.

علاوه بر این، به دلیل طراحی ناقص دسترسی به بازار چنین کریپتوهایی، پذیرندگان اولیه این فرصت را داشته اند که هزاران واحد سکه را تنها با اجرای یک برنامه بر روی رایانه خود به دست آورند، در حالی که بقیه بازیکنان به سختی در سرمایه گذاری اولیه خود شکسته اند. با افزایش تعداد ماینرها، بیشترین برنده ها کسانی بودند که می توانستند سخت افزار استخراج خود را به صورت موازی تقویت کنند (خرید کامپیوترهای بیشتر، پردازنده های بهتر). این به قدری مضحک رشد کرده است که امروزه کل اتاق های سرور برای استخراج کسری (۶٫۲۵ بیت کوین / بلوک) از پاداش اصلی (۵۰ بیت کوین / بلوک) مورد نیاز است. این به نوبه خود آن را برای شرکت هایی که سرمایه در دست دارند برای خرید ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در مزارع ماینینگ جذاب کرده است که اساساً بازیکنان کوچک را از چشم انداز حذف می کند.

راه حل

راه حل ارائه شده توسط شبکه آلفا مجموعه ای از تنظیمات مدل اصلی رمزنگاری است که توسط تیمی از مهندسان نرم افزار با دانش گسترده در زمینه علم داده و چندین نفر از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به دقت فرموله شده است. نتیجه یک دارایی دیجیتال جدید است که از پایه بر روی یک ستون فقرات مقیاس‌پذیر ساخته شده است که امنیت شبکه، شفافیت را تقویت می‌کند و از فن‌آوری‌ها و اصول نرم‌افزاری مدرن استفاده می‌کند که با مفهوم اصلی بلاک چین‌های مرتبط درون‌یابی شده است. در حالی که عملکرد درونی نسبتاً پیچیده است، بهبودهای اصلی ارزیابی شده از دیدگاه بازارگرا به راحتی قابل طرح هستند. این موارد در زیر ارائه شده است.

آ. پیچیدگی استخراج

در حالی که مدل‌های قبلی به فرآیند امن اما خسته‌کننده هش کردن بلوک‌های تراکنش‌ها متکی بودند، که از آنجایی که مقیاس شبکه مستلزم انجام محاسبات سخت‌تر است، نوآوری پشت آلفا در معماری غیرمتمرکز قرار دارد که استفاده از گره‌های استخراج مجازی را ترویج می‌کند. یا VMN).

VMN ها گره هایی هستند که به صورت دیجیتالی تولید می شوند که از طرف کاربر سکه ها را استخراج می کنند. از این نظر، تلفن کاربر تنها هماهنگ‌کننده خط لوله استخراج است که به قدرت محاسباتی کمی نیاز دارد (حتی یک یخچال هوشمند می‌تواند این کار را انجام دهد). علاوه بر این، خود گره ها بسیار بهینه شده اند و منابع را بین نمونه های خود به اشتراک می گذارند تا بهترین نسبت پیچیدگی به پاداش را ارائه دهند.

ب .عرضه

فرصت دیگری برای بهبود نسبت به مدل کریپتو معمولی در مدیریت عرضه سکه در شبکه است. این قبلاً با پیچیدگی استخراج مرتبط بوده است و بنابراین هر چند وقت یکبار با رسیدن به نقاط عطف (مانند بلوک های استخراج شده) توسط پلت فرم به نصف کاهش می یابد. در مورد آلفا، عرضه به ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ محدود شده است و تنها توسط بازیکنان روی پلتفرم با انجام چرخه‌های ماینینگ ۲۴ ساعته می‌توان به دست آورد (ضرورت چرخه‌ها به دلیل فرآیند پیچیده همگام‌سازی VMN است که به منابع فشرده و بنابراین نیاز است. باید به گونه ای تنظیم شود که تأثیر منفی بر معماری خط لوله معدن نداشته باشد).

هر بازیکن با نرخ پایه شروع می‌کند که می‌تواند با انجام اقدامات حمایتی برای پلتفرم (مانند دعوت از دوستان برای شروع استخراج که اعتماد شبکه را بیشتر می‌کند و با تماشای یک اطلاعیه تبلیغاتی که به تیم پشت پروژه کمک می‌کند، پاداش‌های تقویتی را افزایش دهد) شروع می‌کند. سخت افزار لازم برای توسعه بیشتر و همچنین پرداخت هزینه گره های سرور را تامین می کند).

وقتی عرضه آلفا تمام شد، دیگر بازگشتی به استخراج وجود ندارد، در آن مرحله تنها راه برای بهره مندی بیشتر از شبکه، نصب نرم افزار نسخه کامپیوتری پلت فرم شبکه آلفا است (که در مرحله بعدی منتشر خواهد شد. پروژه) که شخص را قادر می سازد تا تراکنش ها را از طریق یک گره استخراج فیزیکی (PMN) تأیید کند. جوایز در این زمینه در قالب عضویت به کمیته شبکه آلفا داده می شود که با هم تصمیم گیری می کنند که آینده سکه آلفا چیست.

ج . مقدار

ارزش سکه آلفا به طور ضمنی به اعتماد کاربرانش به پلتفرم وابسته است. بنابراین، این مزیت پروژه برای تیم توسعه است که در مورد ساختار فازهایی که پروژه شامل می شود و همچنین گوش دادن به پایگاه کاربر برای بهبودها و اضافات بالقوه در بالای نقشه راه از قبل تعیین شده، به صراحت صحبت کند.

دارایی سکه آلفا بدون هیچ گونه ضمانت و ضمانتی به همین شکل به دست می آید و فعلاً نمی توان آن را به هیچ وجه یا خارج از پلتفرم مبادله کرد. به عنوان بخشی از فاز ۲ پروژه، اپلیکیشن کیف پولی که به زودی منتشر خواهد شد، فرصت های جدیدی را برای بازیکنان باز می کند تا بتوانند بین آنها تراکنش انجام دهند یا حتی کالاها و خدمات خود را مبادله کنند (کسی ممکن است علاقه مند به دریافت سکه آلفا باشد. فروش کالاها یا مهارت های خود و پذیرش تراکنش ها از طریق اپلیکیشن کیف پول در ازای آن).

از نظر ارزش بازار برخلاف سایر ارزهای دیجیتال موجود، انتظار می‌رود که آلفا کوین به دلیل عرضه محدودی که از ابتدا به راحتی در دسترس بود و مدل نسبتاً مسطح برای استخراج واحدهای سکه از طریق برنامه ماینر شبکه آلفا، ارزش ثابت خود را بهتر حفظ کند.

چگونه کار می کند ؟

در حالی که شبکه آلفا تلاش می کند از فناوری لبه شبکه برای بهینه سازی فرآیندهای داخلی شبکه استفاده کند، همه چیز باید در یک بسته قابل درک برای کاربر گنجانده شود و بنابراین، بخش فعلی توضیحی در مورد ویژگی های بصری برنامه ارائه می دهد.

سلب مسئولیت!

لطفاً به خاطر داشته باشید که هر نوع استفاده متقلبانه از برنامه که شناسایی شود می تواند با ممنوعیت دائمی همه محصولات منتشر شده بعدی شبکه آلفا مجازات شود. همچنین هر کاربر فقط به یک حساب محدود می شود. در صورت فعالیت مشکوک، فردی می تواند کلاهبردار تلقی شود و در نتیجه اگر نتواند با اسناد رسمی ثابت کند که هویت خود معتبر است، با محرومیت دائم مجازات می شود.

نقش ها
در حال حاضر تنها یک نقش در برنامه ماینر شبکه آلفا وجود دارد، نقش ماینر (یا بازیکن) که فردی را توصیف می کند که از این برنامه برای به دست آوردن (استخراج) آلفا سکه استفاده می کند.

معرف
مفهوم ارجاع، توانایی ماینرها را برای احراز هویت بازیکنان جدید پیشنهاد می کند، زیرا هر بازیکن به طور مساوی در امنیت و ثبات شبکه نقش دارد، فردی که بازیکن جدیدی را معرفی می کند، زمانی که ماینر معرفی شده شناسه کاربری خود را اعلام کند، نرخ استخراج خود را افزایش می دهد (ارجاع). کد) در زمان ایجاد حساب کاربری خود. ماینر جدید این گزینه را دارد که در زمان ایجاد حساب کاربری خود یک کد ارجاع وارد کند. در حالی که این اجباری نیست، توصیه می شود که کاربر جدید برای استفاده از کد ارجاع دوست، ۱ آلفا دریافت می کند.

در حالی که تعداد کاربران جدیدی که یک کاربر موجود می تواند ارجاع دهد محدود نیست (محدود است)، محاسبه پاداش معادل برای کاربر ارجاع دهنده با فرمول زیر منعکس می شود:

۰٫۲ x [کاربران ارجاع‌شده – حداکثر ۱۰۰۰۰] + ۰٫۰۱ x [کاربران ارجاع‌شده – هر چیزی بالاتر از ۱۰۰۰۰] = [پاداش نرخ کل ارجاع]

نرخ استخراج

نرخ استخراج نشان‌دهنده نرخی است که بازیکن از طرف VMN‌هایی که دستگاهش تنظیم می‌کند، سکه آلفا به دست می‌آورد و به صورت [تعداد آلفا]/(در هر) [ساعت] بیان می‌شود که به طور کامل پس از چرخه استخراج ۲۴ ساعته در هر زمان که کاربر دوباره به برنامه متصل شود، به دست آورده است. نرخ به این صورت تقسیم می شود: ([نرخ پایه] + [نرخ ارجاع] + [نرخ افزایش]) * ۲۴ = [آلفا به دست آمده در هر چرخه استخراج] لطفاً توضیحات زیر را برای معنای هر عنصر بیابید.

نرخ پایه

پاداش اصلی برای تقویت اعتماد شبکه آلفا از طریق فرآیند استخراج سکه آلفا. این ۰٫۵ در ساعت است و هر بازیکن آن را به طور دائم (تا زمانی که استخر سکه آلفا تخلیه شود) با ایجاد یک حساب کاربری به دست می آورد.

نرخ ارجاع

پاداش محاسبه شده و دائمی در ساعت به نرخ پایه که با ارجاع کاربران جدید قابل دریافت است، به فرمول بالا مراجعه کنید.

نرخ لوت باکس (جعبه دریافت جایزه )

لوت باکس ها هر ۳۰ دقیقه ظاهر می شوند و به صورت سکه یا نرخ پاداش می دهند. سکه ها مستقیماً به تعادل اضافه می شوند، از سوی دیگر، این نرخ فقط برای چرخه استخراج فعلی اعمال می شود. اینها می توانند در مراحل بعدی پروژه تغییر یا تغییر کنند، برای جزئیات بیشتر به بخش فازها مراجعه کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال کانال روبیکا kanal-dolari