آینده ارز pvt

کسب درآمد از ایردراپ

تحلیل وضعیت کنونی و آینده ارز دیجیتال (توکن) pvt

آینده ارز پیوت pvt

شما کاربر محترمی که با اپلیکیشن پیوت (PIVOT) و ارز یا توکن PVT آشنایی داشته و یا در آن سرمایه گذاری نموده اید یا تصمیم به سرمایه گذاری دارید ، مطمئنا تمایل دارید که در این سرمایه گذاری به سودآوری برسید ؟؟؟!

لطفا چند دقیقه از وقت شریفتان را با ما همراه شوید.

سعی نموده ایم در این مقاله و مقالات مرتبط ،نکات مهم و کلیدی برای موفقیت و به سود رسیدن در سرمایه گذاری در ارز PVT و سایر ارزهای دیجیتال را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

دنیای آینده متعلق به ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین است. روز به روز افراد بیشتری وارد این تجارت می شوند مخصوصا در این شرایط اقتصادی کشور ایران که هیچ نیازی به توضیح ندارد!!! روز به روز ارزش پول ایران کمتر و کمتر می شود!!!

همانگونه که الان کارتهای اعتباری به جای پول کاغذی استفاده می شوند ،روزی خواهد رسید که تراکنشهای دیجیتالی کاملا جای اسکناس و پول سنتی را خواهد گرفت.

همانطور که در مقاله های قبلی نیز بیان شد ، شبکه اجتماعی و اپلیکیشن پیوت pivot و ارز دیجیتال pvt به صورت ایردراپ و با سرمایه گذاری چندین شرکت و دو صرافی بزرگ جهان ( بایننس و هیوبی ) در سال ۲۰۱۸ معرفی شد.

اکثر کاربران این اپلیکیشن نیز ایرانی هستند. البته نسخه چینی آن نیز موجود هست.

در سال گذشته ،قیمت گذاری این ارز به دلایلی به تعویق افتاد و پس از آن بسیاری از کاربران این پروژه را اسکم اعلام نمودند ولی سایت دلاری بارها در طی مقاله هایی با توجه به سرمایه گذاران و پشتوانه این برنامه و ارز آن و سرمایه گذاری هنگفتی که روی آن شده بود ، اسکم بودن ایردراپ پیوت را منتفی دانسته ، تا اینکه بالاخره در اواخر خرداد ۹۸ این ارز در صرافی ها لیست گردید.

ایردراپ airdrop به معنای توزیع ارز دیجیتال رایگان در بین مردم  ، با هدف معرفی آن ارز به کاربران می باشد. پس از آنکه زمان ایردراپ به پایان رسید ارز مورد نظر در صرافی های ارز دیجیتال عرضه شده و قیمت گذاری می گردد.

بعد از ارائه به اکسچنجها کاربران می توانند با خرید و فروش یا ترید این ارزها به سود دهی و کسب درآمد برسند. معمولا افرادی بیشترین سود را کسب می کنند که در مدت زمان ایردراپ و زمانی که قیمت آن پایین است ارز بیشتری جمع آوری کنند و در صورتی که قیمت آن ارز در بازار افزایش پیدا کند سود بسیار خوبی نصیب آنها خواهد شد. البته نه یک شبه !!!

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن pivot و ارز pvt لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید :

 آموزش کسب درامد از اپلیکیشن پایوت pivot

در صورتی که در مورد ایردراپ ( AIRDROP ) اطلاعاتی ندارید لطفا مقاله زیر را مطالعه بفرمایید :

 ایردراپ Airdrop چیست ؟

سرمایه گذاری و شرکت در ایردراپها و ICO های معتبر و رمزارزهای جدید هرچند که با ریسکهایی همراه است ولی به هرحال جزو یکی از بهترین روشهای کسب درامد دلاری از اینترنت می باشد.در چند سال اخیر بسیاری از افراد از این طریق به ثروتهای کلان و حتی میلیاردی رسیدند.(البته نه یک شبه!!!)

یکی از دوستان بنده حدود یک سال پیش از همین طریق بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان پول بدست آوورد!!!

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ICO و کسب درآمد از آن به صفحه زیر مراجعه نمایید :

 ICO چیست و چگونه می توان در آنها سرمایه گذاری کرد ؟

همانطور که می دانید در حال حاضر در جهان بیش از ۲۰۰۰ ارز دیجیتال وجود دارد.اگر نگاهی به قیمت سایر رمزارزها داشته باشید می بینید که قیمت بعضی از آنها ( به غیر از بیت کوین ) به چند ده دلار و حتی بیش از ۱۰۰ دلار هم میرسد.

در نظر داشته باشید که اکثر این ارزها روزی به صورت ایردراپ و رایگان ارائه شدند و یا در ابتدای عرضه، قیمتی نداشتند.و کسانی که در ابتدای وروود این ارزها به بازار ، آنها را بدست آوردند سودهای بسیار خوبی کردند. البته نه یک شبه !!!

فرض کنید شما الان ارزی را به قیمت ۰٫۰۰۱ دلار $ خریداری می کنید و دو یا سه سال دیگر قیمت آن فقط یک دلار $ شود. یعنی ۱۰۰۰ برابر!

چه تجارتی را سراغ دارید که بعد از یکی دو سال به شما هزار برابر(یکصدهزار درصد) سود بدهد !

حال اگر فقط یک درصد احتمال موفقیت در چنین سرمایه گذاری باشد آیا به نظر شما ارزش ریسکش را دارد؟!

البته منظور از ریسک ، ریسک منطقی هست. نه اینکه یک نفر بیاد کل خانه و دارایی اش را بفروشه و چنین سرمایه گذاری انجام بده!!!

کلید موفقیت هر تجارت یا بیزنسی مخصوصا پروژه های IT ، در نهایت استقبال و مقبولیت از طرف مردم است.

هر تجارت نوپایی مخصوصا تجارتهای استارت آپی ، هرچند که ایده ، سرمایه گذاران و تیم و برنامه قوی داشته باشند ولی در نهایت مورد استقبال مردم قرار نگیرند ، شکست خواهد خورد.

قبل از ادامه ، لازم است در اینجا دو اصطلاح توضیح داده شود :

تریدر Trader : به افرادی گفته می شود که کار آنها خرید و فروشهای لحظه ای ارزهاست. و هدفشان کسب سود مقطعی و لحظه ای از نوسان قیمتهامی باشد.

هولدر Holder : به افرادی گفته می شود که هدف آنها سرمایه گذاری بلند مدت در یک یا چند ارز خاص است. یعنی ارز مورد نظر را خریده و نگهداری می کنند تا قیمتش به اندازه مناسب بالا برود و دربلند مدت سود کنند.

فلسفه دنیای ارزهای دیجیتال که بیت کوین بنیانگذار آن بود ، خلق پول ، ارزشگذاری و نگهداری آن توسط خود مردم است.ارز pvt هم از این قائده مستثنی نیست. پس در واقع خود ما هستیم که به آن ارزش می دهیم. و یکی از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در قیمت آن رفتار کاربران می باشد.میزان عرضه و تقاضای بازار تاثیر مستقیم روی قیمت هر کالایی دارد و این یک قاعده کلی در علم اقتصاد است.

مخصوصا در ایردراپها تاثیر عرضه و تقاضا در افزایش یا کاهش قیمت یک ارز تازه به بازار ارائه شده بسیار مشهود می باشد. پس اگر میخواهیم قیمت pvt  افزایش پیدا کند ( که در این صورت به سود همه خواهد بود ) باید از فروش سریع آن خودداری نموده و کمی صبر پیشه کنیم تا سایر سرمایه گذاران فرصت آشنایی و درخواست سرمایه گذاری یا خرید ارز pvt  را داشه باشند. و در این صورت خواهد بود که تقاضا برای خرید pvt افزایش یافته و طبیعتا باعث افزایش قیمت آن خواهد شد.

یکی از مهمترین عوامل افزایش قیمت یک ارز ، بیشتر شدن هولدر های آن ارز نسبت به تریدر ها ست.

معمولا در بازار رمزارزها هنگامی که یک ارز شروع به پامپ کند (افزایش ناگهانی قیمت ) تا یک نقطه ای که برسد تریدرها ( که به دنبال سود لحظه ای هستند ) شروع به فروش می کنند و در نتیجه باعث کاهش قیمت می شوند.

این اتفاق چند مرتبه برای PVT هم افتاد. برای مثال، یک روز قبل از اینکه در صرافی هیوبی لیست شود نمودار لحظه ای قیمت حتی تا نزدیک ۰٫۰۱ دلار (یک سنت ) هم رسید ولی روز بعد به شدت افت کرد. و این اتفاق با لیست شدن در بایننس نیز می توانست تکرار شود!

کما اینکه برای تعدای از ارزهایی که در بایننس لیست شدند مانند cocos  همین اتفاق افتاد! و این مسئله بیشتر به خاطر ذهنیتی است که در تریدرها ایجاد شده که به محض شنیدن خبر لیست شدن یک ارز در صرافی بزرگ بایننس همه به سمت خرید هجوم می آورند و بلافاصله پس از لیست شدن اقدام به فروش می کنند!!!

و شاید یکی از دلایلی که لیست شدن در بایننس را به تعویق انداختند همین مسئله باشد!

حال فرض کنید تریدرها از طریقی باهم در ارتباط باشند و باهماهنگی ، همگی دست به فروش نزنند! این باعث افزایش قیمت ادامه دار خواهد شد.

یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت در هر تجارتی ( علاوه بر داشتن یک محصول مفید و کارآمد و کاربردی ) تبلیغات مناسب و برند سازی و در نتیجه افزایش مشتریان آن و در دنیای کریپتو ، افزایش سرمایه گذاران آن ارز خاص می باشد.

موفقیت این پروژه را می توان از دو بعد بررسی نمود :

بعد اول : نحوه عملکرد سرمایه گذاران اولیه و تیم توسعه دهنده آن و به پیش بردن برنامه های اعلامی

بعد دوم : نحوه عملکرد کاربران و سرمایه گذاران ثانویه این پروژه (منظور افرادیست که با خرید PVT روی این ارز سرمایه گذاری نموده اند )

تیم پیوت که در حال پیش بردن برنامه های اعلامی و برند سازی بوده و تاکنون نسبتا خوب و با سیاست عمل کرده است.

حال سوال اینجاست که ما کاربران چگونه می توانیم به پیشرفت هرچه سریعتر این پروژه کمک کنیم ؟!

درواقع هرکدام از ما کاربران یا به عبارتی سهامداران این برنامه می توانیم سهمی هرچند کوچک در موفقیت این پروژه داشته باشیم!

پس بهتر است به جای اینکه فقط بنشینیم و منتظر بمانیم ، حداقل به خاطر سرمایه و وقتی که گذاشته ایم کاری انجام دهیم.

اگر هرکس به جای فقط فکر کردن به منفعت شخصی به فکر منفعت همگانی باشد و همگی باهم متحد شویم و اقدامی انجام دهیم ، مطمئنا درصورتی که اپلیکیشن و ارز پیوت رشد و پیشرفت کند همه باهم سود خواهیم کرد.

اما چگونه ؟

در واقع می توانیم با معرفی صحیح این اپلیکیشن و ارز آن به دیگر کاربران و تشویق آنها برای نصب و استفاده از PIVOT و سرمایه گذاری درآن ، به برند سازی و تبلیغات این برنامه کمک کرده و درنتیجه سرمایه گذاران بیشتری را به سمت این پروژه جذب کنیم.

مطمئنا اگر تعداد زیادی این برنامه را معرفی کنند (چه درفضای حقیقی به دوستان و آشنایان و چه در محیط اینترنت ) ، به مرور تعداد افرادی که به سرمایه گذاری در این پروژه روی خواهند آورد بیشتر شده و این مسئله باعث افزایش تدریجی قیمت و درنتیجه سودآوری همه خواهد شد.

 وقتی خود شما در این کار سرمایه گذاشته اید ، می توانید به دیگران هم آنرا پیشنهاد بدهید.

البته سعی نمایید ابتدا اطلاعات کامل در مورد ارز و پروژه پیوت را صادقانه و بدون اغراق یا دروغ و با قصد حقیقی سود رساندن ،به طرف مقابلتان منتقل نمایید تا با دید باز تصمیم به سرمایه گذاری بگیرد.

ارز پیوت

ویژگی های برنامه پیوت و ارز پی وی تی که می توانید در معرفی به دیگران بر آنها تاکید نمایید :

 1. پیوت اولین شبکه اجتماعی تخصصی در زمینه رمز ارزها است.
 2. بیش از یک سال از راه اندازی این شبکه اجتماعی و معرفی آن در دنیا می گذرد. و اسکم نبودن این پروژه محرز شده است.
 3. اپلیکیشن پیوت بیش از یک میلیون نصب از گوگل پلی دارد.
 4. سرمایه گذاران معتبر و معروف آن
 5. سرمایه هنگفت میلیون دلاری که تا کنون برای این پروژه صرف شده است. ( پیوت در ابتدا چند میلیون دلار به صورت بیت کوین به کاربران خود پرداخت کرد. )
 6. تا زمان ارائه این مقاله در بیش از ۸ صرافی معروف و معتبر دنیا لیست شده است.
 7. راه اندازی صرافی اختصاصی پیوت :  www.beex.one
 8. تیم و پشتوانه قوی و حرفه ای با برنامه ریزی دقیق و منظم
 9. دانلود white paper pivot ( وایت پیپر در واقع شناسنامه یک ارز دیجیتال هستش.شامل مشخصات ، تیم ، برنامه ها و . . . )
 10. سرمایه گذاران پروژه پیوت pivot از ابتدا هم اعلام کرده بودند که طبق برنامه ریزی ها و نقشه راه پیش بینی شده ،ارز پیوت pivot ، جزو ۱۰ ارز برتر جهان قرار خواهد گرفت.
 11. در همان ابتدای عرضه به بازار از لحاظ ارزش بازار  (MARKET CAP ) بین ۴۰۰ ارز برتر جهان قرار گرفت.

سرمایه گذاران pivot

 • صرافی بایننس: یکی از ۱۰ صرافی برتر و محبوب ارز دیجیتال در جهان ( بایننس بزرگ‌ترین صرافی در دنیای ارزهای دیجیتال است که حجم مبادلات آن روزانه بیش از یک میلیارد دلار بوده و موسس آن یکی از ثروتمند‌ترین افراد این حوزه است. ) سایت بایننس باید با وی-پی-ان باز شود: در این صفحه پروژه های بایننس لیست شده است. آدرس سایت و پروژه پیوت را می توانید در قسمت پایین صفحه مشاهده نمایید. 
 • https://labs.binance.com )
 • صرافی هیوبی (HOUBI): یکی از ۱۰ صرافی برتر ارز دیجیتال در جهان
 • ال‌دی کپیتال (LD capital): یک صندوق سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال که معطوف به پروژه های بلاک چین می‌باشد.
 • آی‌ان بلاک چین (INBlockchain): پر نفوذ ترین گروه سرمایه گذاری در فضای بلاک چین کشور چین.
 • لینک وی‌سی (Link VC): صندوق کریپتو پیشرو که هدف آن، پرورش شرکت های خلاق و تاثیرگذار در صنعت بلاک‌ چین می‌باشد.
 • دنیل یانگ از SAIF، ژی یوجی مدیرعامل سابق DOMOB، مدیر ارشد سابق بخش فنی Baidu، مسئول بخش تحقیق و توسعه Baidu Tieba.
 • لین اینگ مینگ اولین مدیر ارشد بخش فنی شرکت تاندر، موسس Kuailexue، مشاور تحقیقاتی سابق تن سنت، کارمند ارشد بخش تحقیق و توسعه Baidu.

اطلاعات و مشخصات ارز پیویتی در سایت کوین مارکت کپ :

https://coinmarketcap.com/currencies/pivot-token

مشخصات صرافی های بین المللی که PVT در آنها لیست شده و در حال ترید یا خرید و فروش می باشد .

در حال حاضر با اررزهای  USDT (دلار تتر) ، BTC (بیت کوین) ، BNB (ارز صرافی بایننس ) ، HT (ارز صرافی هیوبی) قابل ترید است.

با کلیک روی هر جفت ارز در ستون Pair می توانید قیمت و مشخصات را با ارز مشخص شده در صرافی مربوطه ببینید :

Pivot Token Markets

خواهشمندیم نکات زیر را مد نظر قرار دهید :

اول اینکه : لطفا اخبار پیوت را از طریق اطلاع رسانی داخل خود اپلیکیشن pivot پیگیری کنید و به شایعات و یا اخبار اعلام شده در کانالهای متفرقه تلگرام توجه نکنید.

 لطفا از دادن جو منفی و پخش اخبار دروغ و شایعه جدا پرهیز نمایید.

از قسمت پایین برنامه روی آیکن شش گوشه بزنید و گزینه Community را انتخاب کنید. سپس در قسمت جستجو pvt را سرچ نموده و با انتخاب گزینه SUBSCRIBE وارد گروه PVT شوید. حتما سایر دوستان خودتان رانیز دعوت کنید.  سعی کنید فقط در زمینه این برنامه و ارز آن پست بگذارید (ترجیحا به انگلیسی ) لطفا از ارسال پستهای منفی و نامربوط جدا اجتناب نمایید.

دوم : بعضی از دوستان نگران بحث تحریم هستند. در یکی از خبرهای اعلام شده داخل برنامه pivot مدیر عامل آن رسما اعلام کرده که ما کاربران همه کشورها به غیر از کره شمالی را پشتیبانی می کنیم.

از طرفی اکثر کاربران pivot ایرانی ها هستند و همانطور که می دانید مدتی است جنگ تجاری بین آمریکا و چین شدت گرفته و چینی ها نیز دیگر میانه خوبی با آمریکا ندارند و یک مثل قدیمی می گوید دشمن دشمن تو ، دوست تو محسوب می شود. پس به امید خدا بابت تحریم نیازی به نگرانی نیست.

سوم : ایردراپها و ارائه ارزهای دیجیتال به این صورت ، چیزی شبیه ارائه سهام شرکت ها در بورس می باشد. پس از قیمت گذاری عده ای این سهام (رمز ارز ) را می خرند و عده ای می فروشند. پس از آن قیمت توسط میزان عرضه و تقاضا و پارامترهایی مانند قیمت بیت کوین و . . . مشخص می شود.

کدامیک از شما دوست داشتید که سهام شرکتهایی مثل اپل یا مایکروسافت را زمانی که در دهه ۱۹۹۰ قیمتی در حد چند دلار داشت را خریداری می کردید ؟!

می توان گفت ارز pvt در حال حاضر یکی از سهامهای بایننس و هیوبی محسوب میشه ! که این دو شرکت حکم مایکروسافت و اپل در دنیای کریپتوکورنسی ها یا رمز ارزها را دارند. پس اگر کمی صبر داشته باشیم آینده روشنی در انتظار دارندگان این رمز ارز خواهد بود.

چهارم : دیده میشه افرادی که متاسفانه هیچ تجربه ای در زمینه بازار رمزارزها ندارند در داخل Community پیوت صحبتهای منفی و ناامید کننده و صرفا از روی احساسات بیان می کنند که چرا قیمت بالا نمیره و ضرر کردیم و …

یکی از دلایلش هم این است که انتظار دارند با سرمایه گذاری روی این ارز خیلی سریع (اصطلاحا یک شبه ) پولدار شوند!!!

لطفا توجه داشته باشید که این سرمایه گذاری را به عنوان یک سرمایه گذاری میان مدت ( حداقل  یک تا دو سال ) در نظر بگیرید. طبق برنامه های اعلام شده پروژه پیوت در اواخر سال ۲۰۲۰ تکمیل می گردد.

هیچ کس نمی تواند دیگران را برای وروود به این سرمایه گذاری اجبار کند! پس اگر از روی اراده خود کاری را انجام می دهید لطفا مسئولیت آنرا بپذیرید!

پنجم : در حد توان خود سعی نمایید این پروژه و رمزارز آنرا در محیط اینترنت ( شبکه های اجتماعی ، وبلاگها و فرومها و نظرخواهی سایتها به دیگران معرفی کنید. همانطور که می توانید لینک معرف خود را نیز قرار دهید تا علاوه بر نصب رایگان کاربران با لینک شما و دریافت پیویتی رایگان ، افراد دیگر وارد این برنامه شوند.

ششم : یکی از دلایل مهم عدم افزایش قیمت پی وی تی در این مدت ، رکود نسبی در کل بازار کریپتو و سایر ارزهای دیجیتال هستش.قیمت بیت کوین بیش از سه ماه است که در محدوده ۱۰ هزار دلار قرار دارد و سایر آلتکوینها(ارزهای غیر از بیت کوین ) نیز نسبتا افت قیمت داشتند.

به یاد داشته باشید که پادشاه ارزهای دیجیتال ( بیت کوین ) در اواخر سال ۲۰۱۷ به قیمت ۲۰ هزار دلار رسید و پس از یک افت نسبتا طولانی تا حدود ۳۲۰۰ دلار نیز پیش رفت ولی مجددا شروع به افزایش قیمت کرد.

ولی به هرحال دیر یازود این رکود بازار شکسته خواهد شد و قیمها افزایش پیدا خواهد کرد به دلیل اینکه روز به روز افراد بیشتری در سراسر جهان با این بازار آشنا و وارد آن شده و سرمایه گذاری می کنند.

هفتم : یک مثال و رویه قدیمی هست که ثابت کرده در تجارتها و بیزینسهای نوظهور معمولا افرادی که زودتر از دیگران وارد آن می شوند سود بیشتری می کنند. شما هم جزو اولینها هستید. پس کمی صبور باشید تا طعم شیرین آنرا بچشید.

در طی این مدت افراد زیادی که هیچ تجربه ای در زمینه رمزارزها و تجارت آن نداشتند ویا حتی ترس وروود به این بازار را داشتند ، از طریق برنامه PIVOT وارد دنیای کریپتوکورنسی ها (cryptocurrency) و بیزینس بزرگ آن شدند. و این اتفاق خوبی است. در صورتی که خودمان خرابش نکنیم!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فعالیت در سایتهای اینترنتی و نصب گرفتن برنامه با لینک خودتان می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید :

⇐  رفرال ( Referral ) چیست و روش های جذب آن

می توانید در فرومهای سایتهای ارز دیجیتال این ارز را معرفی کنید.(البته قوانین آنها را نیز درنظر داشته باشید که تبلیغ و گذاشتن لینک رفرال در بعضی از این فرومها ممنوع است.) در فرومهای زیر اجازه گذاشتن لینک رفرال ندارید!

www.stack.arzdigital.com

www.forum.mihanblockchain.com

www.faq.halakoei.academy

در صفحه زیر توضیحات کلی و مختصر در مورد این برنامه و رمزارز آن ارائه شده است. در صورت تمایل می توانید مطالب آنرا کپی نموده و برای معرفی این پروژه در سایتها یا فرومها و وبلاگها و . . . قرار دهید :

⇐   معرفی اجمالی اپلیکیشن پیوت PIVOT و ارز PVT

نکته بسیار مهم :

متاسفانه در شبکه اتریوم توکنهای تقلبی به اسم PVT وجود دارند که توسط اشخاص ناشناس (احتمالا برای کلاهبرداری ) ایجاد شده اند.برای تشخیص توکنهای PVT تقلبی باید به شماره قرارداد یا ( Contract address) آنها دقت کرد. شماره قرارداد ارز پی وی تی اصلی این است :

۰x7869c4a1a3f6f8684fbcc422a21ad7abe3167834

وضعیت توکن pvt را می توانید در وبسایت www.etherscan.io مشاهده نمایید.

==========================================

نظر بعضی از کاربران محترم و بعضا متخصص!!! این هستش که در حال حاضر به علت اینکه تعداد کل توکن های پی وی تی زیاد هست قیمت آن بالا نمی رود.

مدیریت سایت دلاری این نظریه را تایید یا رد نمی کند ولی به عنوان مثال ارز دیجیتال کاردانو ( ADA ) وقتی که لیست شد تا یک ماه بعد حدودا ۱ دلار قیمت داشت در حالی که ۴۵ میلیارد توتال ساپلای یا تعداد کل توکن هاش بود !!

یعنی با این حجم از توکن که حتی خیلی بیشتر PVT بوده، قیمت خوبی را تجربه کرده پس برای ارز پیوت با این پشتوانه قوی رسیدن به این قیمتها غیرممکن نخواهد بود.

هرچند که بحث توکن سوزی و حذف حدود ۳۰ درصد از کل توکنها جزو برنامه های تیم پیوت هست و در زمان خودش حتما انجام خواهد شد که صدردرصد در افزایش ارزش و قیمت پی وی تی تاثیرگذار خواهد بود.

⇐ توکن سوزی (کوین سوزی) در ارز دیجیتال چیست ؟

به عنوان مهمترین عوامل افزایش قیمت این رمزارز ، می توان موارد زیر را نام برد :

۱- برند سازی تیم پیوت ( و حتی کاربران و سرمایه گذاران قدیمی تر ) و در نتیجه افزایش سرمایه گذاران و هولدرهای جدیدتر

۲- توکن سوزی

۳- لیست شدن در صرافی اصلی بایننس

۴- مشخص شدن کارایی و کاربرد برای این ارز

۵- قرارداد با شرکتهای معتبر و پیدا شدن خریداران عمده

۶- رشد صرافی پیوت و افزایش کاربران و تریدرها در این صرافی

همانطور که می دانید ارز BNB یا بایننس کوین مربوط به صرافی بایننس ( سرمایه گذار پیوت ) هست که خیلی قبل تر از PVT به بازار ارائه شده بود. اگر در صفحه اصلی اپلیکیشن پیوت از قسمت Market روز گزینه Cryptocurrencies بزنید مشخصات رمز ارزها و ارز BNB را مشاهده خواهید کرد و همانطور که می بینید از لحاظ ارزش بازار ، ارز دیجیتال BNB در رتبه هفتم جهان قرار دارد.

ارز دیجیتال BNB

همانطور که در عکس زیر مشخص است قیمت ارز BNB در مدت چند ماه از حدود ۴ دلار به ۳۴ دلار رسیده است.یعنی نزدیک به نه برابر !!! یعنی سود ۹۰۰ درصدی برای سرمایه گذاران این ارز !

ارز BNB

هرچند که هیچکس نمی تواند آینده را پیش بینی کند ولی با توجه به پشتوانه و سرمایه گذاران این پروژه و برنامه هایی که برای آن اعلام کردند ، ارز PVT نیز می تواند آینده ای مثل BNB داشته باشد. البته به شرطی که کاربران آن که بیشترش ما ایرانی ها هستیم کمی صبر داشته و با هم متحد باشیم.

موفقیت در هر کاری از جمله بازار رمزارزها نیاز به صبر و حوصله دارد. افراد عجول و کم حوصله در این شرایط بازار قطعا به جایی نخواهند رسید.

پس از لیست شدن ارز پیوت در صرافی ها در این مدت ، قیمت آن متاسفانه نسبتا افت زیادی داشته ولی در ۶ ماه گذشته چندین بار پامپ های شدیدی (افزایش قیمت) داشته که کاملا مشخص است در صرافی هوبی از آن پشتیبانی می شود.

در زمان به روز رسانی این مقاله (۱۵ مارس ۲۰۲۱ ) قیمتی حدود ۰٫۰۰۰۷ دلار دارد که  نسبت به کف حداقل قیمت آن تقریبا بیش از ۴ برابر شده و در حال حاضر از روند نزولی خارج شده و در کانال صعودی قرار گرفته است. با توجه به مطالبی که در این مقاله گفته شد و روند رشد بازار کریپتو در سال ۲۰۲۱ میلادی ، امید است که ارز پیوت هم رشد خوبی داشته باشد.

به امید موفقیتهای روز افزون شما عزیزان

مدیریت وبسایت دلاری

در صورت تمایل به خرید یا فروش توکن PVT به صفحه زیر مراجعه نمایید :

  خرید فروش ارز پیوت در سایت دلاری

همچنین بخوانید :

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کدام است ؟

بایدها و نبایدها بعد از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

در صورتی که سوال یا نظری دارید از قسمت زیر می توانید آنرا را ارسال نمایید :

خرید و فروش ارز دیجیتال کانال روبیکا kanal-dolari
13 نظرها

  علیرضا

  سلام من امروز برنامه رو نصب کردم دیگه روش های درآمدزایی منسوخ شده و تلاشمونو نکنیم؟

   مدیر

   خیر. متاسفانه دیگه فعالیت در برنامه پیوت ارزشی نداره. وقت نگذارید

  رضا

  سلام از مدیر سایت میخوام که پیش بینی خود رو از ارز پی وی تی در سال ۲۰۲۰ رو به اطلاع همه برسونه

   مدیر

   با سلام و احترام.
   ببینید هیچ کدام از بازارها مخصوصا بازار کریپتو قابل پیش بینی ۱۰۰ درصدی نیست و هر کس ادعای پیش بینی کرد بدانید که دروغ می گوید.
   ولی طبق شواهدی که در بازار (و شرایط سیاسی و اقتصادی جهان ) مشاهده می شود (و همچنین اظهار نظر اکثر متخصصان این حوزه ) می توان گفت سال ۲۰۲۰ سال شکوفایی ارزهای دیجیتال هستش.
   و سمت سوی بازار که بیت کوین در آن حرف اول را می زند سیر صعودی دارد و احتمال اینکه امسال افزایش شدید قیمت (شبیه سال ۲۰۱۷ ) داشته باشیم بسیار زیاد است.
   و اگر در ارزهای معتبر سرمایه گذاری کنید سود خواهید کرد.
   در مورد رمزارز pvt با توجه به اینکه یکی از سرمایه گذاران عمده آن صرافی بایننس هستش ، اگر روند بازار به همین صورت خوب باشد احتمال اینکه به زودی در این اکسچنج لیست شود بسیار زیاد است و در این صورت pvt پتانسیل افزایش قیمت حتی تا ۱۰ برابر و رسیدن به قیمت بالای یک سنت را خواهد داشت.
   بعد از این اصلاح قیمت خواهد خورد و باید منتظر بود تا تیم پیوت برنامه های خودش را تا کجا با موفقیت پیش می برد.
   در صورتی که برای توکن پی وی تی کاربرد مناسبی تعریف شود می توان به موفقیت و افزایش قیمت بیشتر آن امیدوار بود.
   در حال حاضر هم یکی از مهمترین دلایلی که هنوز رشد بالایی نداشته است فروش آن توسط تریدرها می باشد که این خود نشان دهنده این مسئله است که pvt در بازار تقریبا جا افتاده و قیمت آن به صورت واقعی توسط بازار (میزان عرضه و تقاضا ) مشخص می شود.
   همانطور که مدیر عامل پیوت اعلام کرده این یک پروژه برای سرمایه گذاری بلند مدت ( حداقل یک تا دو ساله ) هستش و برای نتیجه گرفتن از آن باید صبر داشت.

  Davood.ch

  فکرکنم تو شهریور یا مهرماه۹۹ این pvtبشه ده سنتی

  محمد حسن مداح

  سلام.ببخشید سوالی داشتم.من مدتی هست در اپلیکیشن پایوت فعالیت میکنم و تونستم با فعالیت و زیر مجموعه گیری در والت خود برنامه توکن و pvt ذخیره کنم اما الان یکی دو روزه اپلیکیشن پایوت رو که باز میکنم برنامه اجرا نمیشه.از زیر مجموعه هام هم سوال کردم اونها هم همین مشکل رو داشتند. ایا برنامه اسکم و غیر فعال شده؟

   مدیر

   با سلام و احترام.
   برنامه پیوت اسکم نشده. داره به روز روسانی میشه و به زودی مشکل حل میشه.

  هادب

  کامل ترین مقاله ای که تا به حال برای پیوت ارائه شده.ایول خیلی عالی

  فرزاد

  ممنون چند تا مطلب خوب یاد گرفتم امروز

  امیر

  سلام. کامل و مفید بود. ممنون از زحمتی که کشیدید

   مدیر

   خواهش می کنم. موفق باشید

  morteza

  ممنون ازمقاله خوبتون،عالی بود

   مدیر

   خواهش می کنم دوست عزیز
   ان شالله مفید واقع شده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*