قوانین FGS

ارز دیجیتال توکن cnns

قوانین  و مقررات مدیرت توسعه بازار FGS

قوانین عمومی

۱. محل فعالیت مدیریت توسعه بازار (FGS) در ایران می باشد و تابع قوانین پولی و بانکی جمهوری اسلامی ایران است.

بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانین جمهوری اسلامی ایران حساب کاربری متخلف مسدود گشته و در صورت درخواست مراجع قضایی، اطلاعات هویتی و حساب فرد خاطی در اختیار آن مراجع قرار خواهد گرفت.

تبصره:اقدام به فعالیت در سایر کشورها صرفا با هماهنگی با مکتوب با شرکت و طبق اطلاعیه های رسمی امکان پذیر میباشد.

۲. عضویت هر کاربر به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات مدیریت توسعه بازار FGS است و تمامی کاربران ملزم به مطالعه آن قبل از عضویت هستند و بایستی فقط در صورت موافقت و تعهد به پایبندی به آن ها، نسبت به عضویت اقدام کنند.

۳_ برای ایجاد حساب کاربری و استفاده از خدمات مدیریت توسعه بازار FGS لازم است بالای ۱۸ سال داشته باشید.

اگر زیر ۱۸ سال دارید، لطفا از والدین یا قیم قانونی خود بخواهید حساب کاربری ایجاد کنند و بر فعالیت شما نظارت داشته باشند. طبیعی است مسئولیت عدم رعایت مورد مزبور بر عهده کاربر خواهد بود.

۴_اطلاعات شخصی کاربران در وب سایت و اپلیکیشن مدیریت توسعه بازار FGS کاملاً محرمانه است.

FGS تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد.

۵_کاربران متعهد می‌ شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام به صورت صحیح در وبسایت یا اپلیکیشن وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده ی کاربران خواهد بود.

۶_اگر هرگونه خسارت، جریمه، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماماً بر عهده خود کاربر بوده و مدیریت توسعه بازار FGS هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد بود،

علاوه بر این، اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به مدیریت توسعه بازار شود، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآوردهایی که در واحد بازرسی مدیریت توسعه بازار FGS انجام می گیرد، می باشد.

۷_ محتوای محصولات یا خدماتی که در قسمت فروشگاه‌من اپلیکیشن یا سایت مدیریت توسعه بازار FGS منتشر می‌شوند متعلق به مدیریت توسعه بازار FGS نیست و مسئولیت حقوقی آنها کاملا با ارائه‌ دهندگان است. در مدیریت توسعه بازار FGS محتوای خدمات معمولاً بازبینی می‌شود تا مغایر با قانون و خط‌ مشی‌های آن نباشد.

۸ -طبق دستور مقام بازرسی محترم جهت استفاده از امکانات و خدمات در تمامی بخش های اپلیکیشن و سایت مدیریت توسعه بازار FGS ساخت و ایجاد حساب FGS از طریق اپلیکیشن الزامی میباشد.

بدیهی است به منظور فعال بودن حساب کاربری FGS به میزان ۱۰ هزار تومان (ده هزار تومان) در داخل حساب FGS هر کاربر بصورت همیشگی باقی خواهد ماند و این موضوع مورد تایید متقاضیان میباشد.

قوانین اختصاصی

الف- قوانین مربوط به متقاضیان اپراتوری FGS

۱_متقاضیان اپراتوری میبایست پس از تکمیل مراحل اولیه ثبت نام در اپلیکیشن جهت تایید مراحل انجام گرفته و دریافت کارت پرسنلی و مابقی امور متقاضیان و تشکیل پرونده استخدامی و همچنین دریافت کد رهگیری مربوط به واحد اپراتوری حداکثر ظرف مدت زمان ۳ روز کاری از زمان ثبت نام به نمایندگی معرفی شده در استان خود مراجعه نمایند.

۲_نمایندگی های مورد تایید صرفا از طریق اپلیکیشن یا سایت FGS معرفی خواهند شد و خارج از لیست نمایندگان موجود در اپلیکیشن FGS هیچ شخص‌حقیقی یا حقوقی دیگر مورد تایید مدیریت توسعه بازار FGS نمیباشند.

۳_لازم‌ به ذکر است که تمامی افراد متقاضی استخدام در واحد اپراتوری میبایست بتوانند آزمون خود را با موفقیت سپری نمایند این آزمون شامل موارد ذیل میباشد:

-مصرف کننده

-اصناف

-متقاضیان اپراتوری جدید

۴_طبق دستور مقام محترم بازرسی کاربران ملزم هستند که در هنگام وارد کردن مشخصات از مشخصات حقیقی خود استفاده‌نمایند.

بدیهی است در غیر این صورت عواقب این موضوع تماما بر عهده فرد خاطی خواهد بود.

۵_لازم به ذکر است هر فرد میبایست در اسرع وقت پس از ثبت نام اقدام به یادگیری تمامی بخش های موجود در اپلیکیشن FGS نماید و برای یادگیری این موضوع از ابزارهای آموزشی مورد تایید موجود استفاده نماید.

۶_بدیهی است موفقیت در آزمون مشخص شده پیش نیاز برای موضوع استخدامی در واحد اپراتوری میباشد.

۷_قوانین و مقررات با مرور زمان و به حسب نظر و دستور مقام محترم بازرسی قابل تغییر بوده و در آخرین نسخه اپلیکیشن FGS قوانین و مقررات قابل مشاهده بوده و در دسترس قرار خواهد گرفت.

۸_ تمام سعی خود را کرده‌ایم تا همه ی جوانب یک پرداخت ایمن روی تلفن همراه را در نظر بگیریم. از این رو تمامی اطلاعاتی که در زمان پرداخت وارد می‌ کنید، فقط در درگاه بانکی وارد شده و به هیچ‌ عنوان در FGS ثبت یا ذخیره نخواهند شد و صرفاً از طریق درگاه بانکیِ مورد استفاده ، قابل پیگیری خواهند بود.

۹- به‌ روزرسانی های برنامه‌ های FGS به رایگان از طریق منابع اعلام شده قابل دسترسی است که طبیعتاً کامل تر و بهتر از نسخه های پیشین خود خواهد بود.

۱۰- هرگونه تراکنش ناموفق و عدم پاسخگویی در فرآیند پرداخت مربوط به درگاه پرداخت مربوطه بوده و ارتباطی با سامانه FGS ندارد.

بدیهی است در صورت انجام تراکنش ناموفق مبلغ کسر شده از حساب در کمتر از ۷۲ ساعت به حساب کاربر بازخواهد گشت.

نکته:در صورتی که پس از گذشت ۷۲ ساعت از زمان بند فوق؛ مبلغ کسر شده از طرف بانک عامل برگشت داده نشده متقاضی میتواند مراتب را به صورت کامل و مشخص کردن کامل خود و همچنین اعلام کد رهگیری به اطلاع واحد مالی از طریق بخش ارتباط با ما اپلیکیشن FGS برساند تا مورد بررسی قرار گیرد و راه حل به فرد متقاضی اعلام گردد.

۱۱- هر کاربر می تواند با ثبت شماره شبا و کارت بانکی خود در قسمت “تسویه حساب”و به شرط رسیدن اعتبارش به حد نصاب معین با کلیک بر روی دکمه “درخواست تسویه حساب” نسبت به دریافت درآمد خود اقدام کند.

بدیهی است اعتبار کمتر از میزان فوق تنها قابل استفاده جهت پرداخت های اعتباری خواهد بود. همچنین می تواند با افزایش اعتبار، عملیات خرید محصولات یا خدمات خود را بدون فوت وقت در درگاه های بانکی، در اپلیکیشن یا وب سایت مدیریت توسعه بازار FGS انجام دهند.

۱۲_حداقل میزان اعتبار برای درخواست واریز وجه ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

۱۳- شماره شبا باید به صورت لاتین و بدون IR اول آن و در ۲۴ رقم پشت سرهم وارد شود. هر گونه مسئولیت و عواقب ناشی از اشتباه وارد کردن شماره شبا یا شماره کارت با خود کاربر می باشد و مسئولیتی متوجه مدیریت توسعه بازار_FGS نیست، لذا هنگام وارد کردن آن دقت کافی به خرج دهید.

۱۴- امکان بازگرداندن محصولات اعتباری خریداری شده وجود ندارد.

۱۵_هنگام انجام هرگونه تراکنش مالی اعم از خرید شارژ، شارژ حساب کاربری و خرید از پایانه های مختلف، اطلاعات تراکنش و رسید بانکی ایجاد شده ذخیره و نگهداری می شود.

لازم به ذکر است که مدیریت توسعه بازار FGS هیچ گونه دسترسی به اطلاعات کارت شما ندارد و فقط شماره کارت شما در سوئیچ پرداخت الکترونیک (پارسیان یا درگاه های بانکی دیگر) که دارای مجوز PSP از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد قابل بررسی می باشد.

مدیریت توسعه بازار_FGS در هیچ مرحله ای از انجام تراکنش به رمز دوم کارت شما دسترسی ندارد و این اطلاعات را ذخیره نمی کند.

۱۶_ از زمان درخواست خروج وجه تا زمان واریز به حساب بانکی ممکن است زمانی بین یک تا هفت روز کاری سپری شود. این زمان به سبب عملیات بانکی و نیز اطمینان از صحت تراکنش های ورودی به حساب مورد نظر می باشد.

۱۷_برای جلوگیری از پولشویی و کلاهبرداری، محدودیت هایی در هر دوره زمانی در نظر گرفته می شود؛ از جمله اینکه هر کاربر فقط می تواند مبلغ اعتبار خود را به شماره حساب یا کارتی که از آن واریز کرده است برگرداند.

همچنین امکان ثبت و استفاده از حساب بانکی افراد دیگر وجود ندارد و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد.

۱۸_در خصوص برداشت مبلغی که در اعتبار خود دارید، اگر مبلغ اعتبار شما از طریق افزایش اعتبار باشد، فقط به همان کارتی که با آن افزایش اعتبار داده اید قابل واریز است؛

و اگر مبلغ اعتبار شما مجموع درآمدهای شما باشد، با دریافت مدارک احراز هویت طبق مقررات واحد مالی و بازرسی مبلغ به حساب بانکی شما واریز می گردد.

نکته بسیار مهم :

تمامی متقاضیان میبایست فعالیت روزانه(در طول ۲۴ ساعت) خود را برحسب برنامه کاری ارائه‌ شده در پنل خود و اپلیکیشن FGS پیش ببرند.

برای استفاده از خدمات FGS می بایست کیف پول خود را فعال کنید :

بخشی از خدمات FGS :

۱- ساخت فروشگاه آنلاین در قسمت فروشگاه من
۲- تبدیل کارت ویزیت به کارت ارتباط با مشتریان
۳- ایجاد باشگاه مشتریان
۴- ساخت تبلیغات هوشمند FGS
۵- ساخت بازی آنلاین به صورت هوشمند
۶- ساخت پوستر هوشمند FGS
۷- ساخت تیزر هوشمند FGS
۸- استفاده از پنل هوشمند FGS در تمامی موارد به جای پنلهای پیامکی سنتی
۹- ساخت کارت ویزیت هوشمند
۱۰- ساخت کارت تبریک هوشمند
۱۱- هوشمند سازی کارت عروسی و تولد
۱۲-ساخت اعلانیه ترحیم هوشمند
۱۳-شرکت در مزایده های FGS
۱۴-با ۱۴ هزار تومان در سرمایه گذاری های میلیاردی FGS شرکت کنید
۱۵- در کوتاهترین زمان از بالاترین سود ممکن بهرمند شوید
۱۶- استفاده از پنلهای درآمدیّFGS
۱۷- استفاده از اعتبارات که براساس فعالیت شما در FGS به شما داده می شود
۱۸- ساخت فروشگاه من و استفاده از خدمات هوشمند FGS برای توسعه کسب و کار
۱۹- افزایش توان خرید با پیشنهادهای ویژه FGS
۲۰-با فعالسازی میز کار اپراتور به درامد ملیونی دست پیدا کنید

kanal-dolari