اپلیکیشن استخدام انجمن صنفی

اپلیکیشن هاپو

اپلیکیشن استخدام انجمن صنفی (طرح حامی )

کاربران گرامی که در طرح استخدام رسمی انجمن صنفی بازاریابان تهران ( طرح حامی یا حمایت از کالای ایرانی ) ثبت نام نموده اند می توانند برای ادامه مراحل کار اپلیکیشن نسخه اندروید آنرا از طریق لینک زیر دانلود نمایند.

افراد زیر نیز می توانند این اپلیکیشن را نصب نمایند :

۱- کسانی که کالا یا خدماتی دارند می توانند از طریق نصب اپ و با فعال کردن حساب کیف پول خود یک فروشگاه مجازی برای خود بسازند و کالا یا خدمات خود را از طریق این اپ به دیگران معرفی نمایند . ( فروش محصولات پس از عقد قرارداد رسمی با انجمن امکان پذیر خواهد بود )

۲- کسانی که درخواست خرید کالای ایرانی به صورت اقساطی دارند نیز می توانند با دانلود و نصب اپلیکیشن طرح حامی کالای ایرانی مورد نیاز خود را از طریق این اپلیکیشن و از فروشگاه هایی که با انجمن صنفی قرارداد دارند خریداری نمایند.

شرایط و ضوابط و مراحل کار متعاقبا اعلام می گردد.

نکته مهم : در صورت گرفتن پیام خطای نصب ( به دلیل اینکه برنامه از محلی غیر از گوگل پلی دانلود می شود ممکن است خطای امنیتی بدهد) ، باید در قسمت تنظیمات امنیتی گوشی اجازه نصب را به این اپ بدهید.

در صورتی که هنگام دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر پیغام خطا داد ، باید مستقیما از طریق مرورگر دانلود نمایید. این اپلیکیشن پنل کاربری شما خواهد بود.

  دانلود اپلیکیشن طرح حامی نسخه اندروید  

کاربران محترمی که سیستم عامل گوشی IOS دارند فعلا برای تکمیل مراحل کار اپ را روی گوشی یک از اطرافیان خود نصب نمایند  تا پنل سایت آماده شود.

پس از نصب برنامه جهت تکمیل مراحل کار فعال نمودن کیف پول الزامی است.

برای دریافت امتیاز لازم جهت استخدام فقط تا تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ فرصت دارید.

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها  عضو کانال های اطلاع رسانی شوید :

@nodinooir

برای وارد شدن به پنل کاربری ، پس از نصب اپلیکیشن ، طبق عکس زیر  در منوی پایین سمت چپ روی آیکن آدمک بزنید. 

اپلیکیشن حامی

 

توضیحات منوهای پنل کاربری در سایت :

پنل کاربری اپلیکیشن حامی

۱- کیف پول :

مستقیما به حساب بانکی شما متصل می گردد. حقوق و مزایا و درآمدهای شما به آن واریز می گردد و می توانید پس از طی مراحل استخدام و شروع رسمی کار ، از آن برداشت نمایید.

۲- اعتبارات :

مبالغی که در این قسمت وارد می شود را نمی توانید به عنوان پول نقد برداشت نمایید بلکه می توانید از اعتبار آن برای خرید کالا از فروشگاه ها ، اصناف ، تولیدی ها یا کارخانه جاتی که با شرکت و انجمن قرارداد بسته اند و در اپلیکیشن طرح حامی معرفی خواهند شد استفاده نمایید.

۳- فروشگاه من :

کسانی که تولید کننده کالای ایرانی یا جزو اصنافی هستند که کالا یا محصولات ایرانی دارند از این قسمت می توانند فروشگاه خود را در اپلیکیشن ثبت نمایند. سایر مراحل بستن قرارداد و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد.

۴- میز کار :

در این قسمت لینک اختصاصی شما قرار دارد. با کپی این لینک و ارسال آن برای افراد دیگر می توانید در قسمت آزمون میدانی امتیاز کسب نمایید.

به ازای هر نفر که با لینک اختصاصی شما اپلیکیشن را نصب و پروفایل کاربری خود را تکمیل نماید علاوه بر امتیاز آزمون میدانی ،  مبلغ ۱۰ هزار تومان اعتبار به شما تعلق می گیرید. ( توضیح این مبلغ اعتباری در بالا ذکر گردید )

۵ – پروفایل : ( این قسمت در اپلیکیشن جدید حذف شده است )

در این قسمت اطلاعات صحیح کاربری ( نام ، نام خانوادگی ، استان ) وارد می گردد. برای تکمیل امتیاز میدانی  ، کاربران حتما باید  این قسمت را تکمیل نمایند.

آموزشها و موارد مورد نیاز از طریق همین صفحه یا کانال آموزشی ما اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار و جدیدترین روشهای کسب درآمد ، عضو کانال سایت دلاری شوید.

کانال آموزشی کسب درآمد دلاری از طریق بیت کوین : @kasbe_bitcoin

 

kanal-dolari